Картинки по запросу Декоративні покриття: основні види і матеріали

Щоб сформувати враження про людину, досить просто відвідати його житло, так як дизайн приміщень зможе дуже багато чого розповісти про свого господаря. Це пов'язано з тим, що при створенні оформлення інтер'єру, завжди хочеться зробити його індивідуальним, підкреслити власний смак і стиль.

Серед величезного розмаїття оздоблювальних матеріалів, які представлені на https://elf-decor.com/ru/products/decorative-coatings-elf-decor, декоративні покриття зможуть по-справжньому розкрити смак і підкреслити індивідуальність, тому в даному матеріалі буде розказано про те, які існують дані покриття, чим вони відрізняються один від одного.

Декоративні покриття є одним із способів обробки поверхонь (переважно – стін) за допомогою спеціальних фарб і штукатурних складів, які імітують колір і фактуру натуральних матеріалів, а також створюють неповторні ефекти різних природних явищ або художній розпис.

Вони використовуються людством в тому чи іншому вигляді вже протягом багатьох тисячоліть – жителі Стародавнього Риму і Греції, Єгипту та інших цивілізацій створювали з вапняку і мармурової крихти імітацію натурального каменю. Так з'явилися венеціанські штукатурки, які до сих пір є надзвичайно популярними і актуальними. Однак дані технології були дуже витратними і трудомісткими, на відміну від сучасних покриттів. Сьогодні технології виробництва оздоблювальних матеріалів дозволяють створювати спеціальні суміші, наносити які-простіше простого.

Мозаїчні, венеціанські, фактурні, структурні штукатурки, декоративні фарби для стін з різними ефектами і багато іншого – все це дозволяє по-справжньому прикрасити будь-який інтер'єр. Крім цього, існують матеріали, які можуть бути використані також для зовнішніх робіт – вони відрізняються високою стійкістю до агресивних впливів вологості, перепадів температур, атмосферних явищ, а також механічних та інших пошкоджень. Декоративне оздоблення поверхонь має цілу низку переваг:

-          Широкий асортимент колірних рішень і складу матеріалів дає можливість знайти найбільш підходящі варіанти для оформлення інтер'єру в будь-якому стилі і нанесення на будь-які покриття;

-          Оформлені таким чином поверхні відрізняються високою естетикою;

-          Декоративні покриття відмінно підходять для поверхонь, що мають певні вади – вони їх якісно і надійно маскують і вирівнюють.

Дані покриття являють собою групу оздоблювальних матеріалів, які виготовляються на основі натуральної сировини. Для їх виробництва застосовуються різні види вапна, кварцового піску, теракотові гранули, різноманітні мінеральні компоненти, а також деякі полімерні сполучення.