Картинки по запросу отдых львовЛьвов являється великим туристичним центром, який приваблює українців й закордонних туристів. Адже тут кожен будинок має свою цікаву історію. Бруківка площі Ринок пам’ятає багато історичних подій. Вражає своєю красою архітектура міста. Саме в центрі Львова беруть початок численні туристичні маршрути. Обираючи місце, де можна зупинитися, потенційні гості міста найчастіше шукають в інтернеті «готель Львів центр». П’ятизірковий готель Grand Hotel зустрічає мандрівників у історичному центрі міста.
Поряд з готелем розмістилися пам
’ятники Адаму Міцкевичу й Роману Шухевичу, фонтан і статуя Пречистої Діви Марії, а до відомої площі Ринок всього 300 метрів. Дизайн готелю витримано у класичному стилі. Комфорту гостей традиційно приділяється велика увага. Оснований у 1893 році, готель пережив три реконструкції : у 1910, 1992, 2016 роках. Метою останньої реконструкції було оснащення закладу сучасними технічними засобами для підвищення рівню комфорту постояльців.

Чудовим місцем для романтичного побачення являється тераса ресторан Львів. Тут можна милуватися панорамним видом Львова. Гостей пригощають вишуканими стравами, що пропонує ресторан Grand SoLie. Чудовим місцем Grand Rooftop являється і для проведення фотосесій, днів народження, дівич-вечорів. Приємним сюрпризом для близьких людей буде подарунковий сертифікат на вечерю на Grand Rooftop. Але відпочити на терасі Grand Hotel Lviv можливо лише при умові попереднього бронювання місць.

Grand Hotel Львів надає гостям багато корисних послуг, щоб перебування в готелі було змістовним та приємним. Комфортні умови перебування, першокласне обслуговування, доброзичливий персонал справляють приємне враження на гостей. Позитивний настрій від перебування в готелі залишається надовго.