Картинки по запросу гавайського масажуПро користь спа терапії знали ще у Стародавній Греції. Греки вважали її не просто одним із видів оздоровчих та омолоджуючих процедур, а цілою філософією. У наш час до спа-процедур вдаються люди, які втратили свої життєві сили і позитив на шляху до високих цілей та у вихорі буденних справ. Спа процедури Львів допоможуть поліпшити настрій, повернуть бадьорість та наснагу. Фахівці відзначають, що регулярне відвідування спа салону у декілька разів покращує якість життя.

Чудодійний масаж Ломі Ломі

Робота з тілом завжди має величезний вплив як на фізичний, так і на емоційний стан. Здебільшого практики спрямовані на усунення якогось певного недуги. Однак існують методи, що одночасно зціляють і душевне, і фізичне здоров'я людини. Мова йде про масаж.

Одним з найдавніших видів масажу є гавайський масаж Ломі Ломі, що зародився на полінезійських островах кілька сотень років тому. Не дивно, що саме в цьому райському місці була створена техніка, яка налагоджує гармонію між тілом і духом. "Ломі" - гавайське слово, яке означає "натискати, м'яти, потирати", а дослівно перекладається як "дотик м'якої лапки задоволеного кота". Мистецтвом цього масажу спочатку володіли цілителі й шамани, а зараз він популярний у всьому світі.

Особливості процедури

Рухи масажиста під час процедури ніжні та плавні, а розслаблюючу атмосферу створюють ефірні олії за старовинними гавайськими рецептами. Тіло повинно бути абсолютно голим для отримання максимальної користі. Рекомендована тривалість сеансу - 3 години.

Перше, що необхідно зробити перед початком сеансу - створити відповідний настрій. Відпустити всі негативні думки, розслабитися і просто насолоджуватись процесом. Головна мета масажу – занурити людину в стан абсолютного спокою та гармонії. В результаті з’являється достатньо енергії для реалізації найзаповітніших мрій.