Сон повинен надавати бадьорість і сили. Однак багато людей прокидаються вранці в «розбитому» стані і довго не можуть прийти до тями. Як виправити ситуацію? Слід врахувати кілька порад.

Правильна організація спального місця

Переконайтеся, що ліжко вам підходить. Воно повинно бути на 15 см більше вашого росту. Ширина спального місця не повинна бути менше відстані між ліктями, заведеними за голову. Бажано, щоб база була виконана з ламелей – це забезпечить підтримку хребту.

Посилити ортопедичний ефект допоможе правильно підібраний матрац. Щоб його замовити, потрібно перейти за посиланням на сайт matroluxe.com. Який матрац вибрати? Ортопедичний ефект забезпечать моделі:

  • З незалежним пружинним блоком. Виріб правильно розподілить навантаження, прослужить тривалий час за рахунок ізольованих пружин. До того ж такі матраци менше шумлять і не створюють ефекту «хвилі» (відповідно, партнери можуть перевертатися і вставати, не турбуючи один одного).
  • З ортопедичним наповнювачем. Відповідні варіанти начинки: латекс, пінополіуретан, меморі фоам (або інші варіанти штучної «піни»), сушені водорості тощо).

Зверніть увагу, що матраци з фіто-наповнювачем виділяють особливий аромат, який надає заспокійливу дію.

Пам'ятайте, що ортопедичні матраци відрізняються по жорсткості. Вибирати варіант потрібно з урахуванням улюбленої пози, власної ваги, свого віку, стану спини і хребта.

Подушку теж потрібно підбирати індивідуально – з урахуванням її висоти, жорсткості. Ковдра/ плед /покривало повинні підходити по сезону.

Постільна білизна грає не меншу роль. Бажано вибирати комплект з натуральних матеріалів. Такі вироби пропускають повітря, вбирають і випаровують піт, не викликають алергію. Людям з чутливою шкірою варто вибирати м'які, гладкі тканини.

Створюємо правильну атмосферу

Важливо подбати про мікрокліматі приміщення. Температура повинна бути максимально комфортною для сну. Якщо повітря сухе або, навпаки, вологе, це можна вирішити за допомогою спеціальної техніки. Випускаються осушувачі та зволожувачі.

Рекомендується виключити джерела світла. Однак підходити до питання потрібно індивідуально. Деяким людям складніше заснути в повній темряві. Для таких випадків слід придбати нічник. Він не повинен розташовуватися близько до ліжка. Світіння потрібне слабке.

По можливості слід забезпечити звукоізоляцію кімнати.