Соняшник — це олійна рослина, яке досягає висоти від 1 до 2 метрів в залежності від сорту. Соняшник має великі яскраві квіти.  Насіння соняшнику — це його головна цінність.

Де застосовується соняшник?

Сфери застосування соняшнику сьогодні досить різноманітні.  Він популярний в першу чергу в харчовій промисловості.  Посівний матеріал соняшнику може виступати інгредієнтом різних страв і вживатися в їжу в чистому вигляді.  Складовим більшості страв є соняшникове масло.  Також даний продукт популярний в косметології.  Без соняшнику важко собі уявити сільське господарство, через те, що він використовується у тваринництві, птахівництві, бджільництві.

Переваги соняшника

Крім широкого спектра застосування, що, мабуть, є основною перевагою соняшнику, можна також відзначити стійкість до:

  • посухи;
  • шкідників;
  • хвороб;
  • негативним зовнішнім природним факторам.

Варто зазначити, що у гібридних сортів дані показники значно вище, ніж у традиційних.  При цьому вони відрізняються підвищеною врожайністю.  Саме на таке насіння соняшника рекомендуємо зробити свій вибір.

Селекціонери всіх країн об'єднали зусилля і продовжують удосконалювати генетику насіння щоб вони давали більший урожай і протистояли новим хворобам, які з'являються.  Співпрацюючи з LNZ ви гарантуєте собі постійне поповнення господарства останніми розробками в цій індустрії.  А це є запорукою вашого процвітання і лідерства на ринку.

Особливості гібрідів

Якщо ви хочете купити насіння соняшника, варто орієнтуватися на ті сорти, які найбільш сприятливо себе почувають в ваших кліматичних умовах. Також важливим фактором є вид грунту та його родючість.  Зверніть увагу, що соняшник сильно виснажує ґрунти, тому при другій посадці його на тій же ділянці необхідно забезпечити достатню підгодівлю. Якщо земля відрізняється скупченням більшої кількості бур'янів, то варто шукати гербіцідоустойчівие сорти.  Ну і, звичайно ж, потрібно визначитися з термінами врожайності, так як кожен сорт відрізняється своїм вегетативним періодом.

Кожен сорт має свої особливості

В LNZ можете знайти тут будь-які сорти, які підходять саме для вашої кліматичної зони та грунтів.  На сьогодні селекціонери виділяють сорти багаторічних і однорічних соняшників.  Вони розрізняються розміром квітки, насіння, кількістю, що міститься в ньому масла.

Що важливо враховувати при купівлі?

Перш ніж купити насіння соняшника в магазині lnzweb.com, визначте, який саме сорт вам потрібен, спираючись на основні характеристики вашого поля.  Варто визначитися з площею посівів.  Залежно від цього визначається кількість насіння, яке вам потрібно купити.

Де купити?

Купити насіння соняшнику за доступною ціною хорошої якості ви можете в магазині від компанії LNZ.  Дє представлений великий асортимент, представлені в продажу насіння не мають домішок, тому знизять необхідність боротьби з бур'янами.