Спокійна старість у приватному пансіонаті «Hospice»

Дуже часто сім'ї зіштовхуються з цілою низкою труднощів, що стосуються догляду, турботи та медичної допомоги близькому літній людині. Вирішити всі проблеми допоможе приватний будинок престарілих у Києві «Hospice». У пансіонаті для людей похилого віку створюються найбільш комфортні умови та надається цілодобова підтримка кваліфікованих фахівців.

Спокійна старість у приватному пансіонаті

Особливості роботи пансіонату

Комплексний професійний догляд неможливо забезпечити близькій людині в домашніх умовах, особливо якщо мова йде про пацієнтів, які страждають психічними розладами, порушеннями рухової функції, які потребують постійно турботи й уваги. І навіть професійна доглядальниця не зможе задовольнити потребу в соціалізації, повноцінному спілкуванні. Тому ідеальним варіантом є помістити старого в хоспіс.

Сучасний приватний пансіонат для людей похилого віку нічим не нагадує лікарню, скоріше, це затишний заміський котедж, де панує домашня атмосфера та є все необхідне для якісного життя мешканців. Правильне дієтичне харчування, терапевтичний супровід, професійний догляд, психологічна допомога - все це робить життя людей похилого віку комфортним, а що особливо важливо - повним та емоційно насиченим.

Перебування у хоспісі вирішує питання самотності та ізоляції, від яких страждають багато людей похилого віку. Постояльці пансіонату створюють групи за вподобаннями, спілкуються між собою. Достатній час та увагу кожній людині приділяє персонал, психологи, психотерапевти, професійні доглядальниці. Зручна транспортна розв'язка дозволяє літній людині підтримувати міцну, постійний зв'язок зі своїми близькими людьми та навіть проводити в колі сім'ї свята, вихідні дні.

Пропозиції пансіонату

Серед основних послуг і пропозицій сучасного приватного пансіонату для літніх людей можна виділити:

  1. Комфортне розміщення в 2-х-, 3-х місних номерах із сучасними умовами.

  2. Послуги медичних працівників, доглядальниць, психологів, реабілітологів.

  3. Спеціалізований догляд за лежачими хворими.

  4. Психологічна підтримка.

  5. Проведення відновлюють, реабілітаційних заходів.

  6. Здорове, правильно збалансоване п'ятиразове харчування.

  7. Забезпечення гігієнічного, косметичного догляду.

  8. Проведення терапевтичного курсу, спостереження медичних фахівців, контроль за станом здоров'я жителів.

  9. Організація дозвілля, культурно-мистецьких заходів, урочистостей.

  10. Можливість надання екстреної медичної допомоги завдяки співпраці з центром «Швидкої допомоги».

Крім того, розміщення в пансіонаті можливо як тимчасове (для післяопераційного догляду або на час від'їзду родичів), так і на постійній основі. Одужанню, відновленню і хорошому психоемоційного стану людей похилого віку сприяє розташування хоспісу в екологічно чистій зоні з прекрасним мальовничим місцем для прогулянок на свіжому повітрі.

У пансіонаті літні люди отримують можливість перебувати в колі своїх однолітків, займатися улюбленою справою, отримувати нові враження. Подаруйте своїй близькій людині щасливу старість, звернувшись в київський будинок престарілих «Hospice» https://hospice.com.ua .