Меблі необхідна для кожного будинку і офісу, квартири і дачі. З їх допомогою ви облаштуєте комфортні умови проживання і роботи, піклуючись про затишний і функціональний інтер'єр.

У кожного покупця меблів є два варіанти-покупка шаблонної продукції або виготовлення під замовлення. Останній спосіб покупки продовжує набирати популярність серед купівельної аудиторії, а тому доцільно розібратися, чому?

Бажаєте вигідно придбати меблі на замовлення? У такому разі вам варто ознайомитися з пропозицією компанії меблі хіт.

Переваги меблів на замовлення

Клієнти меблевих салонів і магазинів висувають суворі вимоги до інтер'єрного наповнення, бажаючи отримати ексклюзивні предмети для формування затишного домашнього вогнища.

Та й габарити квартир і офісних приміщень іноді не дозволяють купувати стандартні меблі. Як мінімум, вибрати індивідуальне замовлення, проглянувши каталог меблів, варто з тієї причини, що кінцева продукція встане на передбачене в квартирі, будинку або офісі місце.

Клієнт пояснює свої побажання, висуває вимоги майстру, і в підсумку отримує більше, ніж очікує - ексклюзивний предмет інтер'єру.

Великою перевагою індивідуального замовлення є фінансова економія. Позитивні сторони для формування домашньої або офісної обстановки розглянутим способом:

  • Оптимальні габарити конструкції,
  • Відповідна форма меблів,
  • Необхідна функціональність (секції, полички і ящики в потрібній кількості),
  • Вибір стилю і кольору,
  • Використання у виробництві якісних матеріалів,
  • Економія передбаченого на купівлю бюджету.

 Розповівши майстру про свої переваги і побажання до меблів, фахівець зможе максимально точно виконати замовлення, тим самим порадує замовника.

Меблі на замовлення ви можете придбати насайті "МебліХіт" вже зараз!

Аргументи проти серійних меблів

Серійна продукція – не найкращий варіант для покупця, оскільки нерідко виробники разом з продавцями всіляко намагаються продати вам товари з неякісної сировини.

На жаль, подібне явище носить виключно корисливий характер – і виробник, і продавець намагаються заробити на клієнтах. Часто основою при виготовленні продукції служить ДСП низького сорту.

Якщо говорити про оббивні матеріали і наповнювачі, то в більшості випадків вони не мають гігієнічних сертифікатів. Товари подібної якості навряд чи прослужать кілька років: швидше за все, передчасно втратять початкові характеристики.