Кожен підприємець знає, що багато грошей не буває. У зв'язку з цим абсолютно кожен бізнесмен, незалежно від часу своєї роботи на ринку, прагне максимально підвищити обсяг одержуваного прибутку від продажів у мережі Інтернет, вдаючись до самих різних способів.

Сайти від IST - ефективний спосіб збільшення обсягів продажів

До їх числа відносяться:

  • оптимізація роботи і текстової складової web-ресурсу, що підвищує позиції у пошуковій видачі;

  • настройка контекстної реклами;

  • просування у соціальних мережах;

  • контент-маркетинг.

Кожен з вищевказаних інструментів дозволяє істотно підвищити кількість клієнтів і продажів, а їх спільне використання приносить неймовірні результати. Давайте розберемося в кожному з цих інструментів більш детально.

Оптимізація

Найчастіше причиною низької відвідуваності сайту та недостатній рівень продажів є відсутність оптимізації. Неоптимізований ресурс не дозволяє пошуковим системам визначити тематику сайту, отже, та його цільову аудиторію, якій він має відображатися при введенні пошукових запитів.

Працівники компанії IST зможуть вирішити цю проблему і добитися підвищення обсягу продажів завдяки виконанню наступних процедур:

  • оптимізація змісту головної сторінки, розділів і підрозділів;

  • написання текстів для опису продукції;

  • визначення найпопулярніших ключових запитів і розміщення ключових фраз в текстах сайту;

  • створення карти XML;

  • написання мета-тегів.

Вищевказаних дій досить для того, щоб пошукові боти змогли розпізнати основну тематику сайту і на тривалий період підвищити його позицію в пошуковій видачі.

Налаштування контекстної реклами

Для посилення досягнутого ефекту та миттєвого підвищення рівня продажів експерти компанії IST.Group рекомендують скористатися послугами з налаштування контекстної реклами для групи товарів або конкретного продукту. Цей інструмент дозволяє практично відразу помістити сайт на першу сторінку пошукової видачі та залучити велику кількість клієнтів за порівняно невелику суму.

Просування у соціальних мережах

У зв'язку з тим, що соціальні мережі використовуються більшістю потенційних клієнтів постійно, просування в них може стати однією з найбільш важливих складових успішного розвитку бізнесу. Розмістивши таргетовану рекламу або замовивши просування у відомого блогера, можна за короткий період залучити велику величезна кількість покупців.

Контент-маркетинг

Цікавий контент здатний зацікавити потенційного покупця у придбанні товару не гірше реклами. Більш того, він істотно збільшує час перебування користувача на сайті, яке враховується пошуковими ботами при наданні результатів за запитом користувачів.

Замовити виконання всіх видів робіт з просування web-ресурсу можна у кращих експертів на сайті https://istec.com.ua, де кожен власник бізнесу зможе отримати відповіді на всі питання, що цікавлять його питання.