Картинки по запросу Поради шукачу роботи

Робота – напрямок діяльності людини, потрібний для розвитку професійних навичок, здобуття досвіду та заробітної плати. Знайти гідну роботу – нелегко, особливо молодому спеціалісту, але можливо. Шукають роботу не лише випускники вишів, але й ті, хто вже має її. Кожен бажає знайти роботу Київ, використовуючи інтернет-ресурси, поради друзів, оголошення в газеті, через Центри зайнятості. Чим більше способів пошуку роботи ви використовуєте, тим швидше знайдеться хороша пропозиція. Згадуємо, як шукати роботу в соцмережах, по знайомству, і чи варто сподіватися на кадрове агентство.

Сайти з пошуку роботи

На великих сайтах багато вакансій в самих різних містах і галузях: навіть якщо в потрібній галузі зараз криза, завжди можна знайти альтернативні варіанти. Як правило, вакансії модерують, щоб уникнути дискримінації, а сервіс постійно розвивають і покращують, щоб залучати нових користувачів. Великі роботодавці зазвичай розміщують всі вакансії на одному сайті.

Деякі компанії не вказують свої прямі контакти, тому до них можна звернутися тільки через форму сайту з пошуку роботи. Також сайт може вимагати обов'язкову реєстрацію для відгуку: без створення резюме навряд чи вийде привернути увагу роботодавця.

Плюси: багато вакансій, багато інструментів для настройки пошуку, надійні компанії, багато великих роботодавців.

Мінуси: потрібно реєструватися, може не бути прямих контактів, тому доведеться чекати відповідь роботодавця.

Знайомства

Цікаву роботу в своїй сфері можна знайти через колег. Це надійний метод пошуку, якщо ви постійно розвиваєте мережу контактів і знайомств: керівникам простіше прийняти на роботу людину з рекомендацією, ніж запускати складний і довгий процес пошуку серед всієї бази резюме.

Взаємні послуги зміцнюють зв'язок між людьми. Перш ніж ламати голову, як познайомитися з потрібними людьми, спробуйте знайти тих, кому ви самі можете бути корисні. Підтримуйте спілкування, нагадуйте про себе: ходите на професійні заходи, спілкуйтеся в чатах і на сторінках соцмереж. І не соромтеся звертатися за допомогою: нові контакти і зв'язки спрацюють в ту хвилину, коли ви вирішите ними скористатися.

Якщо ви отримали пропозицію таким способом, розпитайте колег про компанію. Дізнайтеся, як будується робота, які проекти зараз веде команда, чи спілкуються співробітники поза офісом і який стиль спілкування прийнятий. З цим багажем ви прийдете на співбесіду підготовленим і впевненим у собі.

Плюси: багато дізнаєтеся про команду до початку роботи, оцініть умови заздалегідь.