Лікування наркоманії та алкоголізма в короткий термін

Пройти повноцінне лікування наркоманії (від зняття ломки у Харкові до адаптації в суспільстві) пропонує місцеве відділення наркологічного центру «Реванш +», основними принципами роботи якого є анонімність, комплексність і індивідуальний підхід до кожного клінічного випадку.

Які сучасні методики лікування залежностей

Етапи терапії наркозалежності

Лікування наркоманії в Харкові в центрі реабілітації - це комплексна програма, яка складається з послідовних етапів:

  1. Детоксикація в Харкові. Очищення організму пацієнта від токсичних речовин, залишків наркотику. Проводиться апаратними і медикаментозними способами. Зняття ломки в Харкові дозволяє купірувати важкі ознаки абстинентного синдрому, поліпшити загальний стан пацієнта, а також тимчасово усунути хімічну залежність, що важливо для проведення подальшої терапії.

  2. Психологічна реабілітація починається відразу ж після того, як була проведена детоксикація в Харкові. Спочатку з пацієнтом психологи працюють індивідуально, застосовуючи метод інтервенції та інші практики. Формують у нього правильні мотивації до подальшої реабілітації, виявляють можливі причини залежності і способи їх усунення. Далі проводяться сеанси сімейного системного психоаналізу, заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», практикуються елементи Гештальт-терапії, арт-терапії, працетерапії та інших добре зарекомендували себе при лікуванні наркоманії психотерапевтичних методик.

  3. Соціальна адаптація - досить тривалий етап лікування, що передбачає підготовку реабілітанта до виходу в соціум і поверненню в звичне середовище. Включає в себе роботу з членами сім'ї пацієнта, проведення різних тренінгів і заходів по корекції поведінкової моделі, надання соціальної освіти.

Такий комплексний підхід дає можливість не просто тимчасово усунути хімічну залежність, як це робиться в наркологічних, а придушити психологічну тягу людини до вживання наркотиків, розкрити його особистісний потенціал і внутрішні ресурси, змінити мислення і систему цінностей.

Про ресоціалізації при лікуванні наркоманії

Ресоціалізація - заключний етап, який проводиться вже після завершення основного курсу лікування наркоманії в Харкові, коли реабілітант повертається з клініки в звичну для себе середовище. Саме на цій стадії вкрай великі ризики чергового зриву і рецидиву наркозалежності.

Психіка колишнього наркомана ще не цілком стабільна, він позбавляється звичної підтримки, знову стикається з спокусами зовнішнього світу, звичним оточенням, що скупчилися життєвими проблемами, нерозумінням з родичами. Результатом скупчення цих факторів часто стає повернення до вживання наркотиків. Однак грамотна ресоціалізація, яку гарантує всім своїм випускникам центр «Реванш +», дозволяє уникнути таких несприятливих наслідків і звести потенційні ризики до мінімальних показників.

Реабілітантами забезпечується терапевтичний супровід, що включає в себе як психологічну, так і соціальну допомогу. Випускники центру продовжують працювати з психологами, відвідувати заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейної психотерапії. У будь-який момент вони можуть звернутися до співробітників центру за консультацією, допомогою і підтримкою.

Крім того, фахівці «Реванш +» дбають і про швидку, комфортну адаптацію своїх підопічних в суспільстві, допомагаючи їм знаходити власні плані отримання освіти, зміни професійної діяльності, працевлаштування, відновлення гармонійних відносин із родичами.

Переваги лікування наркоманії у «Реванш +»

Лікування наркоманії в наркоцентром «Реванш +» має ряд незаперечних переваг:

  • професіоналізм лікарів;

  • комплексна програма реабілітації;

  • надання допомоги після завершення лікувального курсу;

  • доступна цінова політика;

  • абсолютна анонімність і конфіденційність.

Наркологічна клініка «Реванш +» працює в цілодобовому режимі, без перерв, святкових і вихідних днів. Тому ви завжди можете звернутися за допомогою або отриманням додаткової інформації, зателефонувавши за номером вказаним на сайті https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua. Співробітники центру з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і нададуть безкоштовні професійні консультації.