Компанія IST - створення сайтів, SEO-оптимізація та налаштування реклами

Світ технологій змінюється з кожним днем, а разом із ним удосконалюються і технології продажів. Кожен бізнесмен, який хоче бути успішним, повинен це враховувати.

Сьогодні головною технологією, яка використовується людьми в усьому світі, є мережа Інтернет. Вона дозволяє спілкуватися, купувати і продавати продукти, а також пропонувати власні послуги. Саме тому сьогодні створення сайту для бізнесу є необхідністю. Однак розробка подібного ресурсу є непростим і працемістким завданням, під час виконання якої потрібно враховувати багато нюансів. Виконати її самостійно вкрай складно. У зв'язку з цим безліч власників бізнесу і бізнесменів звертаються за допомогою до різних компаній, що спеціалізуються на створенні подібних продуктів.

ЩЕ НЕМАЄ СВОГО САЙТУ?

Створіть свій інтернет сайт з нами.

+38 (099) 700 83 23

+38 (093) 861 89 50

Станом на сьогоднішній день, IST вважається кращим розробником сайтів на території України, Росії, США і Канади. Вона пропонує своїм клієнтам не просто створення сайту каталогу для реалізації продукції, а й його просування для збільшення обсягів прибутку клієнта.

Ці послуги можна замовити у менеджерів організації, звернувшись до них через сайт https://istec.com.ua/uk/, де також можна ознайомитися з ціновою політикою компанії та її портфоліо.

Скільки коштує створити сайт каталог або інтернет магазин?

Послуги IST

Спектр надаваних компанією IST послуг дуже широкий і має на меті створення як простих об'єктів у вигляді візиток, так і найскладніших рішень - інтернет-магазинів з широким асортиментом. Однак всі надані розробником можна умовно розділити на:

 • створення сайту;

 • просування інтернет-порталу шляхом SEO-оптимізації та наповнення;

 • налаштування реклами, яка залучає цільову аудиторію, яка бажає придбати товар;

 • аналіз сайту конкурентів з можливістю використання досконаліших методик продажів;

 • написання індивідуального програмного забезпечення для модернізації виробничих процесів і зниження рівня витрат.

Чому слід вибрати IST

У даний момент на ринку наданням послуг зі створення сайтів займаються багато компаній. Однак найкращим вибором для початківців і досвідчених бізнесменів є компанія IST, що надає послуги зі створення та просування сайтів з 2008-го року.

Експерти з більш ніж 10-ма роками стажу готові приступити в будь-який момент до виконання завдань будь-якої складності. При цьому в процесі створення сайту вони будуть постійно зв'язуватися з клієнтом, обговорюючи з ним кожен етап розробки, надаючи звіти з обґрунтуванням цінової політики і пояснюючи принципи дії того чи іншого впровадженого функціонального елемента.

До того ж, після того як було замовлено створення інтернет-магазину в Києві або будь-якому іншому місті, фахівці запропонують просування сайту шляхом настройки реклами і SEO-оптимізації для надання клієнту максимально ефективного ресурсу, що приносить хороший дохід. Важливо при цьому зазначити, що на все створені продукти компанія IST надає безстрокову гарантію.

Завдяки всього вищепереліченого в даний момент організація є лідером в сфері розробки сайтів. Підтвердженням її високої якості роботи є постійні клієнти серед числа яких як знамениті компанії, так і великі промислові підприємства:

 • Полтавмаш;

 • New Line Energy;

 • KOTON;

 • Lacoste;

 • Укртелеком;

 • PSM-Profile;

 • ПриватБанк;

 • Proskater;

 • ZARA.

Успішність сайтів цих компаній є найкращим доказом якості. Тому, замовляючи розробку сайту або його просування у IST, власники бізнесу можуть бути впевнені, що гарантовано отримають робочий продукт, який приносить хороший прибуток.