Вам не вистачає яскравих кольорів у повсякденному житті? Бажаєте чогось нового та незвичайного? В такому разі настав час внести зміни до свого гардеробу та знайти в ньому місце для гарної та барвистої вишиванки.

Різноманітність моделей, наявність більшості розмірів, а також висока якість та приваблива ціна – це те, що очікує вас в нашому інтернет магазині сучасного українського одягу Ukrglamour.

Ми пропонуємо вам звернути увагу на одяг, вироблений у традиційному стилі кожної області України. Головною його особливістю є вигадливий притаманний лише певній області, візерунок. Розмаїття тваринних та рослинних мотивів, а також зображення геометричних фігур, знаків та символів є основною причиною того, чому вишиванка привертає до себе таку велику увагу.

Кожна вишивка є неповторною, являє собою оберіг та несе в собі особливе глибинне значення для кожного.

Доволі часто жіночі сорочки прикрашаються орнаментом із зображенням ягід винограду. Ці ягоди символізують створення міцної родини та щасливого сімейного життя. Одним з найбільш популярних варіантів прикрашання сорочок також було зображення різноманітних квітів та листя дерев. Наші предки були ближче до природи, ніж ми та вірили, що усе їх оточує, несе в собі особливу позитивну енергетику. Якщо нанести на свій одяг зображення певної рослини або тварини, то воно може захистити свого власника від злих сил та принести вдачу. Частіше за все цей вид орнаменту означав народження та безкінечність життя. Також не менш популярною на побідних виробах було зображення суцвіття калини. Калина була одним із символів безсмертя роду та народження всесвіту.

Що стосується чоловічого вбрання, то на чоловічих сорочках доволі часто зображають різні геометричні фігури, знаки, а також зооморфні візерунки. До них відносять зображення ромбів, зиґзаґів, кружків, ліній та хрестиків. Зиґзаґи та хрестики використовувалися для абстрактного зображення руху за сонцем. Той, хто рухався за сонцем, йшов по дорозі добра і вважалися, що сонце могло захистити його від впливу злих сил та подарувати міцне здоров`я. Такі геометричні фігури, як ромби були символом розквіту, плодовитості, щедрості землі, а також сили та могутності.

Українська вишиванка є одним з головних видів товару на нашому сайті, тому якщо ви бажаєте придбати справді якісну та практичну річ для себе та своїх близьких, то вам необхідно звернутися саме до нас.

Чекаємо на ваші замовлення та бажаємо вам гарного настрою!