Принтер без паперу абсолютно даремний. Як і більшість витратних матеріалів, мають свої певні властивості окремі види паперу, які досить сильно відрізняються один від одного. Є дані про папір а4 львів, зазначені на упаковці - це інформація тільки для фахівців, або має важливе значення для кожного користувача? Чим, власне, відрізняється папір?

Папір на ксерокс має кілька особливостей, тому, що окремі види підходять краще або гірше для певних цілей, або конкретних видів офісної техніки. Знаючи ці параметри, можна з легкістю вибрати відповідний папір для себе, та забезпечити собі комфорт і задоволення від результатів роботи. Папір на ксерокс має чотири основні характеристики, які варто вивчити. Це формат, щільність, клас і допустима роздільна здатність друку для касові стрічки Львів.

Папір для ксероксу – формат

Найчастіше ми використовуємо паперу A4 – більшість принтерів та копіювальної техніки використовує аркуші розміром 210×297 міліметрів. Вибираючи папір для повсякденного використання, ми вибираємо саме цей формат, але це не означає, що в офісах не застосовуються також інші.

Папір для ксероксу – щільність

Щільність паперу - це не що інше, як вага одного метра квадратного вказана в грамах. Не йдеться тут, однак, безпосередньо про масу, але товщину окремих аркушів. Велика щільність означає, що папір товщий та міцніший,  від цього залежить і якість печатки. Який папір для ксероксу застосовувати в конкретних випадках? Для повсякденного використання можна використовувати канцтовари львів та папір щільністю 70-80 г/кв.м., через його малу вагу та ціну. У випадку більш важливих документів, листування з клієнтами і пропозицій, варто взяти трохи товщий папір – 90 г/кв.м. Найбільш товсті папери  ми використовуємо для друку фото – висока якість графіки вимагає, щоб для цієї мети використовувати листи, як мінімум 160 г/кв.м.