Вишиванка — це новий модний тренд в Україні. Однак, на відміну від більшості іншого одягу, вона є символічною і відображає в собі патріотизм і любов до Батьківщини. Її принято носити на державні та релігійні свята. Однак вона буде доречна навіть у повсякденному житті. У цій статті ми розповімо, як обрати вишиванки для всієї родини.

Дитячі

Для дівчаток і хлопчиків українська вишиванка є обов'язковим елементом шкільної форми. Тому батьки повинні подбати про те, щоб вона з'явилася в гардеробі дитини. Її можна носити в якості альтернативи звичайним білим блузам і сорочкам.
Модні дитячі вишиванки для дівчаток і хлопчиків виготовляються з натуральних і приємних до тіла тканин, наприклад льону. В них є невелика частка синтетичних волокон, які покращують властивості матеріалу і роблять виріб практичним. Дорогі моделі прикрашаються ручною вишивкою, а бюджетні — машинною. В принципі, для шкільної форми цілком підійде другий варіант.

Особливе значення при виборі вишиванки для дітей слід приділяти орнаменту. Кожен символ в ньому — це оберіг, який може впливати на долю дитини. Наприклад, трикутник захищає від недобрих людей, коловрат приносить везіння в справах, соняшники приносять благо в життя, маки сприяють виконанню бажань.
Дуже важливо підібрати правильний розмір. Діти, як правило, мають різну комплекцію: хтось довготелесий, хтось пухкий. Тому перед покупкою слід заміряти напівобхват грудей і довжину руки. Отримані дані слід звірити з таблицею розмірів. Це допоможе визначитися, який розмір підходить дитині.

Жіночі

Купити жіночу вишиванку можна за посиланням https://etnodim.com.ua/, де вони представлені в різноманітті моделей. За типом крою популярною є туника. Вона йде практично всім, так як добре приховує недоліки фігури. При бажанні підкреслити талію її можно підперезати шнурком або ременем. У продажу також є сорочки з уставками, на кокетці, з суцільним рукавом. Кожна жінка може легко знайти той фасон, який буде ідеально на ній сидіти.
Жіноча вишиванка відрізняється широкою гамою кольорів. Пов'язано це з тим, що в минулому кожен регіон України мав свій відмітний колір сорочки. По ньому можна було легко виявити, звідки родом жінка. Сьогодні вибору кольору за територіальним принципом немає. Тому сучасна жінка може купити ту сорочку, яка підходить під її вподобання, вiк, темперамент.

Чоловічі

Чоловіки не женуться за модою, але зате цінують традиції. Тому багато хто з них із задоволенням буде носити вишиванку на тiльки на свята, але навіть на роботу. Головне, щоб обрана сорочка підкреслювала мужність і відмінно сиділа по фігурі. Щоб не помилитися у виборі, представникам сильної статі слід дотримуватися таких рекомендацій при виборі:

  • віддавайте перевагу виробам в стриманих кольорах;

  • обирайте геометричні візерунки;

  • обирайте однотонну вишивку.

Таким чином, сьогодні можна легко знайти вишиванку для кожного члена сім'ї. Носити українське вбрання означає дотримуватися традицій свого народу і шанувати національну культуру.