Піца є, мабуть, найпопулярнішим італійським блюдом. Її нескладно приготувати в домашніх умовах, а різноманіття начинок вражає уяву. Тим часом, щоб отримати дійсно смачну страву, важливо підібрати правильний сир для піци. Некоректно підібраний інгредієнт здатний зіпсувати страву або зробити її зовні непривабливим.

Існують деякий правила вибору вершкового продукту, яких слід дотримуватися, щоб отримати по-справжньому смачну страву. Якщо обрана доставка піци Орігамі, то перед замовленням можна додати у піцу улюблений сорт сиру, що наведено у розділі «Інгредієнти на вибір».

Кращий вибір для страви з будь-якою начинкою - тверді та напівтверді сорти, переважно з нейтральним смаком, який не буде забивати або конфліктувати з іншими інгредієнтами. Якщо ж італійську страву хочеться прямо зараз, а вищеописаних сортів вдома не виявилося - є вихід. Звичайний сир можна відмінно замінити на бринзу, фету або сулугуні. В крайньому випадку підійде сухуватий сир, який попередньо присмачують невеликою кількістю приправ для додання йому більшої виразності. Він відмінно плавиться в духовці і створює на поверхні піци апетитну кірочку.

Класичний сир для італійської піци. В оригінальному рецепті завжди використовується тільки один сорт сиру - моцарелла. Цей продукт ідеальний для піци: він має нейтральний, м'який смак, не спотворює сприйняття інших компонентів. Крім цього, моцарелла відмінно плавиться і залишається тягучою навіть після того, як страва охолола. Ще один сорт відповідного продукту - пармезан. Він володіє терпким смаком з виразними молочними нотками, добре плавиться і залишається м'яким після того, як піцу витягли з духовки і подали до столу. Використовуючи вищевказані компоненти, можна бути впевненим в смаку кінцевого результату.

Які сиру входять до складу піци чотири сиру або, піца Кватро Формаджіо, як страва називається в меню Орігамі.

Відмітна особливість цієї страви - мінімум інгредієнтів. Тут використовуються тільки власне тісто, томатний соус і чотири різновиди сиру. Підбирають їх таким чином, щоб їх смаки не тільки поєднувалися, а й відтіняли один одного. Піцейоли «Орігамі» використовують такі різновиди вершкового інгредієнта: моцарела, сир едам, сир дор блю, пармезан. Всі ці різновиди мають м'який, трохи солодкуватий вершковий смак, добре плавляться і відмінно поєднуються між собою.

Пармезан і моцарела - класичні різновиди сиру для піци, один більш м'який і нейтральний, інший - терпкий і ароматний. Їх поєднання надає готовій страві неповторного смаку й аромату.