Послуги таксі у Львові завжди затребувані як у самих жителів цього обласного центру, так і у його гостей. Львів - це місто, яке відоме своєю незрівнянною архітектурою, прекрасним історичним центром. Інтерес до цього міста зростає з кожним роком. Тут можна зустріти туристів з усього світу. Тому послуги таксі економ варіанту стають все більш популярними. Якщо вам необхідно замовити таксі, звертайтеся в службу «Експрес-Таксі», сайт якої ви можете відвідати за адресою http://lviv.express-taxi.ua/uk/, яка з максимальним комфортом доставить вас в потрібну частину цього міста.

Служба надає цілодобові послуги, а водії не тільки привезуть вас за адресою, але і познайомлять зі своїм рідним містом. Таким чином, звичайна поїздка в таксі перетвориться в цікаву подорож. Ви зможете насолодитися розповідями про легенди історичних місць прямо під час комфортабельної поїздки по Львову.

Якщо ви в перший раз у Львові і мало знаєте його, то досвідчені диспетчера і водії зроблять все так, що вам не доведеться переживати про вибір місця для відмінного проведення часу. Вам можуть запропонувати найцікавіші місця для відвідування, порекомендують, де краще всього зупинитися, де попити ароматну каву і де приємно провести вечірній час.

Завдяки своєму високому рівню обслуговування, великим напрацьованим досвідом в цьому бізнесі, служба таксі користується успіхом не тільки у численних гостей міста, а й у власних жителів.

Служба працює з 1999 року. За цей час вона встигла підняти рівень обслуговування на найвищий рівень, з усіма відповідними стандартами. Замовити таксі можна в будь-який час дня і ночі, всі дні в тиждень, включаючи свята і вихідні. Компанія «Експрес-Таксі» робить все, щоб поїздка по місту стала не тільки комфортною, але і незабутньою. Серед переліку послуг, які пропонує ця служба, можна виділити наступні:

• Таксі економ варіанту. Воно може бути як легкове, так і вантажне.

• Служба термінового відкриття замків.

• Послуги евакуатора та технічної допомоги.

• Таксі VIP варіанту.

Служба має великий автопарк, який виключає такі ситуації, коли диспетчер може сказати про те, що вільних таксі на даний момент немає.

Поїздка на таксомоторах даної компанії абсолютно безпечна і завжди гарантує максимальний комфорт пересування по місту. У службі є власна СТО, яка піклується про справність всіх автомобілів автопарку. Замовляйте послуги цієї компанії і ви не пошкодуєте про зроблений вами вибір.