Визначні місця та особливості природи інших країн розширюють світогляд учнів та вчать поважати історію та культуру інших, як того вимагає проживання у мультикультурному суспільстві. Такі завдання реалізуються, зокрема на уроках географії, де учні знайомляться з особливостями проживання людей на різних материках. Вчитель географії Pязанова Валентина Тарасівна поділилася авторською розробкою уроку з користувачами освітнього порталу «Всеосвіта». Урок проводився для учнів 7 класу та у цікавій формі розповідав учням про природні рекорди Південної Америки.

Більше інформації за посиланням https://vseosvita.ua/library/pivdenna-amerika-materik-prirodnih-rekordiv-4270.html

Серед інших особливостей природи, було зазначено найдовшу гірську систему –Анди, найвищу у західній півкулі точку – гору Аконкагуа та вулкан Льюльяйльяка. Кожен з 15 яскравих слайдів містить текстову інформацію та фото природних особливостей Південної Америки.

У матеріалі уроку також згадуються пустеля Атакама та озеро Маракайбо, протока Дрейка та водоспад Анхель, каньон Колка та гора Рорайма. Детальний опис географічних параметрів доповнюється в матеріалах уроку художніми описами, а тому не дасть школярам нудьгувати від великої кількості цифр.

Даний матеріал може бути використаний при проведенні факультативних занять, засідань шкільного географічного клубу або під час проведення у школі тижня географії.

Відеопрезентацію цікавого матеріалу можна завантажити на власний ПК та використовувати у роботі, доповнюючи новими фактами. Ви маєте змогу залишити коментар для автора або вподобати матеріал, натиснувши відповідну кнопку.

Подібні розробки уроків, сценарії шкільних свят, шкільна документація та інші матеріали завантажують до методичної скарбнички користувачі освітньої платформи – педагоги з усієї України. Автор обов’язково отримує свідоцтво про авторство, що зазначено у спеціальному сертифікаті.

Крім обміну методичним матеріалом, педагоги мають доступ до актуальних новин освітньої галузі, участі у вебінарах та конкурсах від організатора. Нині на «Всеосвіті» триває методичний тиждень, а автор найкращого матеріалу зможе отримати винагороду – 500 грн та право на безкоштовне отримання сертифікату про участь у вебінарі.

Освітні вебінари проводяться порталом як в режимі онлайн, так і в записі. Його матеріали доступні й у текстовому форматі, що полегшує їх використання у роботі вчителя. Отримані знання можна перевірити за допомогою тестування, успішні результати якого заносяться до сертифіката.

Для підвищення професійної майстерності освітянам пропонуються дистанційні курси. Випускники курсів оволодівають навичками створення та ведення власного блогу, використання інтернет – ресурсів для тестування та контролю, основами фінансової грамоти тощо.