Економіка України за останні кілька років сильно постраждала. Війна на Донбасі, знецінення гривні, військовий стан - це все те, що дуже сильно підриває економіку, а ось що ж може допомогти відновити її і зробити життя простого українця краще, питання так і залишається відкритим. На нього шукають відповідь політологи, політики і прості люди, але знайти відповіді не можуть. Невже все так і залишиться в Україні? Чи будуть якісь зміни чи все так поступово піде в занепад і піднятися вже буде не під силу. Знайти відповіді на всі ці питання можна, якщо постійно дивитись новини в Україні, де розповідають про все. Наш сайт щогодини оновлюється, додаючи все більше нові замітки, які можуть бути корисні будь-якій людині. Слідкуйте за новинами та будьте завжди в курсі всього.

Що сьогодні відбулося в Бахмуті?

Сьогодні правоохоронцям нарешті вдалося викрити угруповання, яке займалося продажем зброї. Ось уже більше 2 місяців проводитися операція по їх виявленню та затриманню і ось тільки сьогодні вдалося довести справу до кінця. Жителі Бахмута торгували зброєю прямо в місті, нікого не боячись. Після обшуку у зловмисників крім величезного арсеналу зброї було вилучено наркотичні речовини.

У Бахмуті компанія молодих людей співали пісні під вікнами. Місцеві жителі були обурені і почалася перепалка в результаті якої один з учасників отримав ножове поранення.

Але не тільки погані новини з'являються на нашому сайті. Також користувачі можуть дізнатися, які правила потрібно дотримуватися під час Різдвяного посту. Їсти можна овочі, крупи і фрукти, а ось під суворою забороною знаходиться м'ясо, молоко, масло, яйце і сир. Але не всім людям можна дотримуватися посту, є такі категорії людей, яким він може завдати тільки шкоди і про це попереджають навіть священнослужителі.

Що нового трапилося в Україні?

На нашому сайті https://znaj.ua/ru жителі Бахмута, всієї України та ближнього зарубіжжя можуть дізнатися і інші новини:

У метро Кельна невідомий розпорошив отруйний газ.

У Києві депутати місцевої ради формували міський бюджет і виявили, що житлово-комунальна інфраструктура вимагає серйозних грошових вливань. У наступному році на цю галузь планується витратити майже 4 млн. Грн.

У Києві сталася страшна аварія з тролейбусом. У транспорту відмовили гальма і транспортний засіб мало не влетіло в будівлю. Ніхто з пасажирів не постраждав, а врятував всіх величезний замет снігу перед будівлею. Ось так недбалість комунальників запобігла трагедію.

Читайте більше на нашому сайті.