Кава в чалдах-це порція спресованої меленої кави, поміщена в спеціальний паперовий фільтр.

Завдяки такому формату чалд, таблетку або монодозу (все це одне і те ж) можна тут же використовувати, отримавши порцію ідеального Еспресо.

Деякі формати приготування кави має довгу історію, проте кава в таблетках – продукт нашого часу, винайдений для використання в спеціальних кавоварках.

Інформація про монодозе

Цей формат можна віднести до практичних, оскільки він дозволяє отримати необхідну порцію кави в лічені хвилини.

Більше не потрібно витрачати багато грошей на кав'ярні, де професіонал своєї справи точно выверит порцію, правильно налаштує машину, простежить, щоб все було ідеально. Адже тільки при ідеальних умовах можливе створення відмінного напою.

Завдяки чалдам, дбайливо розфасованим у фабричних умовах в спеціальну папір, а потім в індивідуальні пакетики, не пропускають повітря (технологія називається кава в чалдах E. S. E.), у вас є можливість купити каву і приготувати його смачно і правильно!

Різні виробники пропонують різну вагу, проте найчастіше він становить 7-9 грам, як при приготуванні класичного еспресо.

Головні переваги чалд

Ви можете задати резонне питання: навіщо купувати монодози, якщо можна взяти капсулу або звичайний мелену каву? Тому є кілька вагомих причин.

Стабільна якість. Завдяки спеціальній упаковці і розрахованій дозі, ви завжди отримаєте саме той смак, який був вчора і позавчора. Саме це властивість таблеток так цінується кавовими гурманами, особливо тими, хто віддає перевагу моносортам.

Швидке приготування. Потрібно тільки покласти таблетку в кавоварку, трохи почекати і кава готова!

Великий асортимент. Виготовленням монодоз займається безлічі компаній, тому ви завжди підберете собі щось підходяще.

Гнучка цінова політика. Так, вартість таблеток може бути вище, ніж у недорогого зернової кави, але вона істотно нижче капсул, а якість підсумкового напою ніяк їм не поступається.

Чи потрібно купувати окрему кавоварку?

Відповідь позитивна. Для приготування кави такого типу, вам знадобиться кавоварка на монодозах.

Таку кавоварку можна купити за невелику суму, вона не займе багато місця, а що дуже важливо, на відміну від кавомашини на зерні, буде працювати практично безшумно. Це велика перевага, особливо якщо ви хочете отримати чашку кави рано вранці, і не розбудити весь будинок.

Існує кілька безумовних лідерів, так, наприклад, кава в чалдах Saeco або кавоварки Philips Senseo (Сенсео) – дадуть хороший результат, і ви зможете пити смачну каву в монодозе.

Виробники монодоз

Наш інтернет магазин http://base.coffee/monodose-coffee пропонує купити каву таких виробників:

  1. Lavazza (Лавацца);

  2. Ghigo (Гиго). Пропонує і унікальні трикутні монодози;

  3. Illy (Іллі);

  4. Julius Meinl (Юліус Майнл);

  5. Filicori Zecchini (Филикори Зачинни);

  6. L'opera Maestra (Опера Маестра);

  7. Lucaffe (Люкаффе);

  8. Ambassador (Амбасадор);

  9. Gemini (Джеміні);

  10. Caffe Poli (Кафе Полі).

Крім представлених марок, Ви можете зустріти монодози від Isla (Ісла), таблетки кави Nespresso (Неспрессо). Існує і зелена кава в таблетках або Тропікана Слім зелену каву в таблетках, але він не користується великою популярністю, і не має відношення до чалдів.

Будь кава в чалдах купити недорого простіше простого: вибирайте, оформляйте замовлення і готово. Ви можете замовити адресну доставку по Києву, ми також здійснюємо пересилання по всій Україні.

Яку каву використовують?

Найчастіше вам зустрінуться бленди арабіки/робусти, що цілком зрозуміло: саме такий склад популярний в Італії, відомої своїм палким завзяттям до приготування ідеального і збалансованого таблетки кави еспресо.

Топові виробники пропонують суміші 100% арабіки, і ще рідше окремі моносорти. Звичайно ж, таким таблеткам присвоюється відмітка преміум, і ціна, відповідно, стає вище.

Якщо вам потрібна тільки ідеальна кава за приємну ціну, то монодоза-це ваш вибір!