Капітальний ремонт житла передбачає довготривалі інвестиції, які є вкладом у власне майбутнє. Це дуже відповідальний і важливий процес, який потребує комплексного підходу до його організації. Бо тільки тоді усі вкладені гроші гарантовано повернуться у вигляді комфортного місця для життя. Краще замовити комплексний ремонт у спеціалізованій компанії, яка має у своєму розпорядженні повну бригаду кваліфікованих майстрів. Це пояснюється необхідністю проведення різноманітних робіт.

В процесі ремонту можуть знадобитися сантехники, будівники, електрики, столяри, штукатури та інші спеціалісти. І кожен з майстрів потребує професійного набору інструментів та матеріалів. При цьому роботи треба виконувати в певній послідовності і згідно з проектом. Це дуже складно організувати, якщо замовляти послуги окремо й в різних компаніях. Тому краще вибирати єдиного підрядника, який забезпечить злагоджену роботу усіх спеціалістів згідно з технічним завданням.

Етапи комплексного ремонту

Назва заходу говорить про те, що зміни очікуються в кожному кутку осели. І вони не тільки косметичні. Проводиться повна заміна комунікацій, перепланування, монтаж декоративного покриття підлоги, стін та стелі.

Перед тим, як приступити до виконання комплексного ремонту, справжні фахівці запропонують розробку дизайн проекту. При цьому будуть враховані всі побажання замовника. На сайті http://kapitel.lviv.ua/ можна замовити дизайн інтер'єру у Львові, який допоможе досягти найбільшого комфорту і функціональних переваг.

Далі спеціаліст фірми виїжджає на об’єкт. На цьому етапі замовник зможе отримати професійну консультацію і визначитися з планом ремонтних робіт. Також будуть проведені всі необхідні заміри та розрахунки. Вже на цій стадії можна отримати точний кошторис і скорегувати його відповідно до своїх фінансових можливостей.

Професійна команда зазвичай виконує наступні ремонтні заходи.

  • Перепланування та демонтажні роботи. На цьому етапі можна замінити віконні блоки та дверні укоси.
  • Підготовка поверхонь під прокладку комунікацій, каналізаційного та водяного трубопроводу або їх оновлення.
  • Стяжка підлоги, штукатурка поверхонь.
  • Роботи з гіпсокартоном (монтаж перегородок, вирівнювання стін).
  • Шпаклівка. Після закінчення робіт можна перейти до встановлення вимикачів та розеток.
  • Декоративна обробка поверхонь.

Єдине, що залишиться – це монтаж сантехніки, дверей, освітлювальних приладів та карнизів.