Фахівці категорично не рекомендують людям лягати спати з мокрим волоссям. Вони вважають, що такі звички зазвичай призводять до негативних наслідків. Яких? Ми обов'язково розповімо про деякі негативні причини в тілі цієї статті. Більш детальну інформацію про це можна дізнатися на порталі ukr.media. Тут же читачі можуть знайти статті на найрізноманітніші тематики, а також новини світу та нашої країни.

Банальна ситуація. День пройшов. Лише ввечері згадалося, що потрібно помити голову. В результаті людина лягати в ліжко з мокрим волоссям. Це може привести в першу чергу до звичайної застуди. Проспавши ніч в жаркій кімнаті, власник мокрої шевелюри може виявити у себе кашель, нежить або отит. Лікування будь-якого захворювання, природно, обійдеться в певну суму грошей. Тому варто задуматися мити на ніч голову або не мити.

До негативних наслідків сну з мокрим волоссям також варто віднести алергічні реакції. Регулярне проведення банної процедури не дає висохнути подушці. У вологому середовищі прекрасно розмножуються грибки, бактерії та кліщі. Вони і є головними збудниками кашлю, астми та інших алергічних реакцій.

Лупа також може стати негативним наслідком миття голови на ніч. У всіх жителів планети в шкірних покривах присутній грибок, який сприяє розвитку даного синдрому. Одним зі сприятливих умов для його розвитку є вологість. Цього фактора вдосталь на кожній мокрій голові.

Звичка лягати спати з вологим волоссям також може привести до втрати здоров'я локонів. Адже мокру шевелюру категорично не рекомендується навіть розчісувати. Ця процедура травмує ніжне волосся. Не контрольовані руху уві сні також призводять до травм локонів. Тож регулярне миття може стати причиною появи ламкості та втрати живого блиску.

Найнеприємнішим наслідком миття голови на ніч може стати фолікуліт. Це захворювання має на увазі запалення цибулин волосся. Воно може супроводжуватися появою рясних гнійників. Каталізатором для появи даної хвороби є переохолодження шкіри голови. Мокре волосся провокує зміну температурного режиму. Найнеприємнішим наслідком фолікуліту є облисіння. Тому не варто регулярно мити голову на ніч. Краще проводити дану процедуру протягом дня. Таким чином нескладно виділити деякий час на висихання вологих волосся, тим самим уникнути негативних наслідків. Якщо ж сон з мокрою головою необхідний, постарайтеся мінімізувати втрати.