Під час підготовки до ремонту, один з основних етапів – це правильне планування бюджету. Варто порахувати основні статті витрат щоб знати, яка сума вам знадобиться. Якщо ж ремонт капітальний, і ви плануєте поміняти навіть двері – варто дізнатися і їх приблизну вартість.

Ціна міжкімнатних дверей, як правило, залежить від таких факторів:

  • Матеріалу, з якого вони виготовлені. До прикладу, натуральна конструкція з дерева благородних сортів – практично завжди лідер по вартості. А шпоновані двері, в свою чергу, є одними з бюджетних – чудовий варіант для тих, хто хоче трохи зекономити.
  • Дизайну. Тут діє правило: чим простіше – тим дешевше. Цільне полотно без візерунків завжди коштуватиме менше, ніж двері зі складними орнаментами зі скла чи дерева. Але досить часто на розпродажах можна знайти дуже цікаві варіанти дверей за помірною ціною.
  • Індивідуального прайсу компанії, яка займається продажем дверей. Дуже часто ціни на аналогічні пропозиції у різних компаній суттєво відрізняються. Тож не поспішайте приймати рішення: проаналізуйте декілька пропозицій і виділіть серед них найкращу.

З упевненістю можна сказати про те, що найдешевші двері рідко бувають справді якісними. Тому рекомендуємо надмірно не економити: краще зверніть увагу на конструкції середньої цінової категорії або пошукайте хороший варіант на розпродажах у надійних фірм.

Як не помилитись з вибором дверей?

Якщо мова йде про якість – то варто звертатись у перевірені, надійні компанії. До прикладу, чудовий каталог міжкімнатних дверей пропонує компанія «Центр Дверей». У них на сайті вас чекає величезний вибір дверних конструкцій за помірними цінами. Також часто бувають знижки, які допоможуть зекономити, не ризикуючи якістю – чудово, чи не так?

Якщо ж мова йде про дизайн, то відштовхуватися варто від інтер’єру вашої оселі. Двері або можуть зливатися із загальною обстановкою, або навпаки – бути яскравим дизайнерським елементом. Якщо ж ви обираєте конструкцію для невеличкої кімнати або приміщення з декількома виходами – надайте перевагу прихованим дверям. Завдяки особливостям виготовлення і спеціальній фурнітурі, вони залишаються практично непомітними в закритому вигляді. Також гарний варіант для маленьких кімнат – це розсувні двері. Вони ідеально підходять для віталень, кухонь. Найчастіше такі варіанти виготовляються із скла.

Корисна порада: щоб встановити двері швидко та без зайвих зусиль, зверніться до майстра. Монтаж конструкції професіоналом забезпечить її герметичність та довговічність.