На сьогоднішній день, практично кожен з нас, стикався з проблемою утилізації втор сировини. Їх існує декілька видів, але один з найважливіших видів вторинної сировини, це металобрухт.

Чому саме він ?

Практично всі будівлі які ми можемо побачити в наших містах зроблені з залізобетонних конструкції, а ті в свою чергу зроблені з металопрокату, який виробляється на наших металургійних підприємствах.

Через умовну простоту у видобутку, металобрухт є дуже важливим складником, та рушієм Української економіки, тому що, переплавляти перероблений металобрухт набагато дешевше, ніж купувати сировину у гірничозбагачувальних підприємств, які мають видобути руду, а потім збагатити її…

В Україні металургійні підприємства, які відіграють безпосередню роль в економіці нашої країни, напряму залежать від заготівлі та переробці металобрухту, найвідоміші з них це : ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Інтерпайп», «Металургійний комбінат« Азовсталь». Ці підприємства давали, і дають істотний внесок в державний бюджет нашої Країни.

Продукція яка виробляється із вторсировини, на перерахованих вище підприємствах, безпосередньо йде на внутрішній, і зовнішні ринки, відповідаючи всім міжнародним нормам і стандартам якості.

Чорна металургія є однією з базових галузей української економіки. тому здаючи металобрухт на підприємства із заготівлі та переробки, Ви безпосередньо берете участь у розвитку держави.

Якщо Ви вирішили здати металобрухт, то Вам буде необхідно звернутися на Підприємства які працюють в Вашому регіоні, та скуповують металобрухт на постійних основах, для того щоб Ви могли дізнатися якому виду ДСТУ відповідає Ваш металобрухт, та ціну на нього.

Залежно вид виду та габариту металобрухту, ціна може змінюватись як в більшу сторону, так і в меншу, зверніть на це увагу…

Також існує так звана засміченість, це не просто видумка майстра, який приймає металобрухт, ця засміченість відповідає ДСТУ України, наприклад згідно ДСТУ засміченість Виду 500 може бути від 2% до 5 %, а металева стружка, може мати засміченість від 4% до 10 %,тому Ви маєте бути готовими до цього,

Далі, як правило, ви замовляєте спеціалізований транспорт, або якщо об’єм не великий, Ви можете відвезти його самі.

Так що, як говорили в СРСР: «Чім більше металобрухту, тим сильніша Батьківщина!»

Дана стаття написана за матеріалами взятими з сайту – www.metaplwx.com.ua