Весільні букети перебувають у центрі уваги протягом цілого свята, саме тому повинні виглядати просто неймовірно, милуючи око оригінальністю виконання. Весільна флористика виконана за усіма канонами вишуканості та оригінальності додасть чимало приємних вражень, доповнюючи приємну атмосферу свята. Традиційно весільні букети виконують у світлих тонах, додаючи квіти різного забарвлення, в залежності від вибору кольорів весілля. В силу новаторських ідей, весільні букети можуть набувати різних кольорі, що символізує настрої та вподобання молодят. Про окремі кольори весільних букетів ми опишемо у цій статті та надамо пояснення значенні кожного із обраних тонів.

Весільний букет у білих тонах

Ніжний білий колір асоціюється із чистотою та елегантністю. Вишуканий білий колір весільної сукні створює ясні та приємні враження, а відповідно весільний букет у білих тонах продовжує стиль обраного свята. Білий колір є кольором чистоти та вишуканості, але весільні букети у світлих тонах можуть зливатись на фоні білої сукні, саме тому додають цікаві аксесуари, або ж квіти, які відіграють дещо другорядну роль у букеті, які можуть вирізнити контури весільного букету поміж білих тонів весільного плаття.

Весільна флористика

Весільна флористика у світлих, білих тонах створить святковий та вишуканий вигляд, додаючи урочистості. Працюючи на ринку більше тридцяти років, студія квіткового дизайну «Вальс квітів» виконує оригінальне та креативне оздоблення приміщень, залів, авто, надаючи декораціям лише вишуканих та стильних тонів. Весільна флористика створить надзвичайно приємний та оригінальний стиль, який буде збережений в усіх декораціях. Білий колір весільної флористики додасть неймовірних тонів святковості та урочистості.

Весільна флористика налічує чимало декорацій, це і оздоблення автомобілів, і декорація залів та зони церемонії. Особливої уваги варто приділити декораціям столів гостей, яка повинна продовжувати загальний стиль обраного дизайну. Саме тому так важливо звернутись до професіоналів своєї справи та довірити декорацію саме студії квіткового дизайну «Вальс квітів».

Обираючи єдиний стиль декорації просто необхідно влучно дотримуватись його у виконані різнопланових декорів. Живі квіти надихають свіжістю, а особливо у спекотну погоду. Весільна флористика може налічувати чимало видів популярних квітів. Пастельні тони троянд можуть бути приємно розбавлені акцентованим кульмінаційним кольором, який є визначальним в загальній декорації весільної флористики. Дотримання тонкощів декорації є запорукою ідеального вигляду залу, зони церемонії, столів та оздоблення майданчиків чи зони відпочинку.

Широкої популярності у виконані весільної флористики набуває розміщення лаунж-зони, якій притаманний мінімалізм та вишуканість тонів та її елементів. Стиль декорацій стриманий та вишуканий водночас. Шарму додають оригінальні рішення, які притаманні саме індивідуальній декорації, виконаній флористами студії дизайну «Вальс квітів». Бажаємо відмінного свята та рекомендуємо послуги досвідчених флористів.