Без паперових та поліетиленових пакетів сьогодні не обходиться жодна сфера виробництва та побут українців. Подібна продукція, виготовлена в різних розмірах та кольорах, використовується в якості захисної упаковки для фасування та транспортування харчових продуктів, одягу, взуття, канцтоварів, шин та інших виробів. Незамінні поліетиленові/паперові пакети в харчовій промисловості та торгівлі (є в кожному магазині та супермаркеті).

продаж паперових пакетів

Крім того, цей пакувальний матеріал служать доволі продуктивним рекламним засобом. Сучасні технології дозволяють нанести на поверхню поліетилену/паперу будь-яке зображення. А пакети з фірмовими знаками, логотипами чи зображенням брендів сприяє зростанню популяризації компанії/торгової марки. Саме тому оптовий та роздрібний продаж пакетів користується значним попитом.

Різновиди пакетів та їх виготовлення

На українському ринку можна придбати десятки видів пакетів:

  • традиційні поліетиленові вироби типу «майка» та «банан» (з прорізною ручкою);
  • пакети та сумки з пластиковими ручками;
  • рулонний поліетилен («майки» та фасувальні пакети);
  • вакуумна упаковка (в тому числі, з застібкою zip-lock);
  • стрейч-плівка;
  • пакети-вкладиші;
  • паперові пакети (подарункові та пакувальні);
  • еко-торби.

В залежності від типу та призначення такого роду продукції для її виготовлення використовуються крафт-папір, прозора поліпропіленова плівка, перламутровий та металізований поліетилен, комбіновані багатошарові плівки, термоусадочні матеріали тощо.

Оптовий продаж пакетів  

Поліетиленові та паперові пакети – один з найпростіших та найзатребуваніших варіантів упаковки. Подібна продукція завжди актуальна, адже дозволяє захистити виріб/товар від будь-яких зовнішніх впливів (волога, бактерії, бруду тощо).

Придбати готові пакети чи замовити оригінальне оформлення упаковки (колір, нанесення малюнку, форму) представники підприємств та приватні особи можуть в компанії Паперова Упаковка - http://paperbag.org.ua/bumazhnye-pakety. Ми спеціалізуємося на виготовленні та оформленні пакетів різного типу та розміру.

Для тих, хто турбуються про зовнішнє середовище та екологію, можливий продаж паперових пакетів та виготовленої з додаванням спеціальних полімерів поліетиленової упаковки. Такі пакувальні матеріали добре розкладаються в ґрунті і не сприяють забрудненню територій.

ТОВ "Паперова Упаковка" - пропонує виготовлення та оптовий продаж паперових пакетів на замовлення для втілення Ваших самих сміливих проектів.