Яремче - красиве і затишне містечко в мальовничих Карпатах. Яремче не таке відомий місто, як інші гірські курорти, але це і є його плюс. Тут, в невеликому гірському оазисі, оточеному велетенськими лісами і незайманою природою можна чудово провести час - катаючись на лижах взимку, або насолоджуючись природною красою влітку.

Яремче, з населенням в менш 8 тисяч людей, завжди славився своїм м'яким і лікувальним кліматом. Перебування в Яремче надзвичайно корисно - Карпати володіють кристально чистим і м'яким кліматом. Відпочиваючи в Яремче, люди міцніють і знаходять силу і бадьорість, настільки важко заповнювати в міських умовах.

Яремче це не тільки чарівна природа, санаторії та лижні траси - тут є чим зацікавити і цінителів культури і архітектури. В Яремче збереглися кілька старовинних дерев'яних церков 17 і 18 століть, а також пам'ятники і музеї героям партизанських рухів Великої Вітчизняної війни. Клуб готель Wellland , пропонує насолодитися культурою, спортом і природою надзвичайної краси в Яремче.

Ознайомитися з готелем і зарезервувати номер в готелі Wellland Яремче ви можете за писланням http://www.wellland.com.ua/.

Відпочинок в Яремче

Взимку Яремче перетворюється в гідне гірськолижне напрямок лісової зони. Низькогірний м'який клімат і порівняно низька висота над рівнем моря роблять гірськолижні траси Яремче ідеальними для умиротворення катання по схилах Карпат. Плюс гірськолижних спусків Яремче в тому, що вони проходять через старовинні і красиві ліси, дозволяючи відчути силу і велич природи.

Влітку Яремче добре підходить для сімейного відпочинку на природі або поправки здоров'я. Тут ви відпочинете і наберетеся сил - м'якість клімату і чистота повітря Карпат сприятливо позначаються на здоров'ї і загальному самопочутті. Місто оточене красивими лісами, величними слонами і гірськими річками - природа Яремче надзвичайно багата. З огляду на збережені об'єкти старовини і визначні пам'ятки - Яремче це відмінне місце для відпочинку.

Насолоджуйтеся відпочинком в Яремче разом з Wellland

Розташований в Карпатах курортний готель Wellland пропонує гостям відвідати Яремче і познайомитися з його природними красотами і міськими пам'ятками. Готель з радістю розпланує маршрути, а також допоможе з вибором і замовленням гідів та екскурсоводів. Відпочинок в Яремче разом з Wellland - це якісний відпочинок!