Під час зовнішнього чи внутрішнього оздоблення будинку до підбору якісних будівничих матеріалів потрібно поставитися з усією серйозністю. Властивості сировини залежать саме від виробника, застосування сучасного обладнання та новітніх технологій, котрі використовуються для обробки, шліфування плит чи каменя. На що потрібно звертати увагу під час вибору матеріалу для оформлення інтер’єру чи екстер’єру?

Особливої уваги слід приділити сланцю. Його видобуток зосереджений у кар’єрах, тому камінь багатий на природні та екологічні речовини. Цінова політика встановлюється з урахуванням форми матеріалу, розміру, кольорової палітри та текстури. Зазначимо, що плити з більш гладкою поверхнею коштують значно дорожче. Придбати камінь з рифленою структурою можливо за цілком доступну ціну. Так само і кольорове наповнення. Вартість чорного сланцю коштуватиме недорого порівняно з каменем сіро-зеленого кольору.

Вам потрібен матеріал для оздоблення фасаду? Радимо звернути увагу на фасадний сланець Samaca. Він відрізняється надійністю та довговічністю. Камінь не боїться негативного впливу зовнішнього середовища, має хороші експлуатаційні властивості. Якщо ви не маєте можливості придбати натуральний матеріал, можна зупинити вибір на штучно виведеному сланці. За своїми зовнішніми параметрами він ніяк не відрізняється від природнього каменю, а от його вартість значно нижча. Крім того, штучний матеріал не важкий, міцний, надійний і також не потрапляє під вплив несприятливих погодних умов. Виробники на вибір пропонують штучний сланець різноманітної форми, структури, фактури і кольору.

Переваги штучного каменю:

  • виготовляється з міцного бетону;
  • за зовнішніми характеристиками не відрізняється від натурального матеріалу, що дозволяє експериментувати з дизайнерськими рішеннями;
  • добре поєднується з іншими будівельними матеріалами;
  • довговічний, практичний та надійний.

Що ж стосується покрівлі, керамічна черепиця Bogener – лідер продажу на сучасному європейському ринку. Видобувають її у Німеччині вже 100 років. Черепиця від німецького виробника користується попитом, тому що їй притаманна висока якість та відмінні експлуатаційні властивості. Компанія пропонує широкий асортимент продукції. Матеріал витримує різкі перепади температур, не боїться кислотних дощів, ультрафіолетового опромінення. Гарантія триває більше 30 років.