Самурай в перекладі з древнеяпонского означає людина, яка служить. Ці вправні рубаки з'явилися приблизно в 7 столітті н. е. В ряди самураїв зазвичай приймали представників нижчої і середньої аристократії, а також заможних селян чоловічої статі. Багато людей з цього військового стану в підсумку ставали охоронцями та вірними слугами феодалів. За хорошу службу їх нерідко нагороджували земельними наділами. У результаті воїни самі ставали феодалами. Новини сайту «Знай.ру» розкажуть користувачам багато цікавого про цю древньої касти, а також про інші знаменні події.

Титул самурая в основному передавався у спадок від батька до сина. Підготовкою юного воїна займалися з ранніх років у повній відповідності з кодексом честі бусідо. У цьому віці хлопчикові вручалися дерев'яні мечі. Їхня кількість залежала від становища батька в суспільстві. Плекання молодих самураїв проходило під керівництвом досвідченого наставника. Майбутній воїн зобов'язаний був шанувати батьків та свого пана. Сім'я й наставник плідно працювали над розвитком стійкості, хоробрості та безстрашності у юного самурая. Іншими словами у недосвідченого воїна намагалися вкласти ті риси, якими повинен володіти справжній доблесний герой.

Епоха самураїв підійшла до свого кінця під час життя сьогуна Токугави. Саме тоді владу взяв у свої руки імператор. Почався період Реставрації Мейдзі, а також громадянська війна, перемогу в якій здобули війська уряду. Японію хвилею накрили різні реформи. Самураям відвели роль нетитулованих аристократів. В результаті чого воїни втратили всі свої привілеї. Нова влада різко знизила рівень життя самураїв. Каста воїнів була позбавлена всіх своїх привілеїв та авторитету. Все це змусило військових чоловіків займатися бродяжництвом або різними ремеслами. Нерідко заради прожитку самураї навіть здавали в оренду власні мечі.