Лазерна хірургія вважається найпрогресивнішою процедурою для виправлення проблем із зором. Сьогодні лазерна хірургія є однією з найпопулярніших методів корекції зору. Мета корекції лазерного зору та будь-якого іншого типу рефракційної хірургії - зробити пацієнта менш залежним від окулярів та контактних лінз. Корегувальна лазерна хірургія очей може повернути індивідуальний ідеальний зір. Початок операції з корекції лазерного зору розширив ці варіанти, зближуючи людей з ідеальним баченням. На сайті http://oculus.lviv.ua/areas/ophthalmology/lazerna-korekciya-zoru-ta-lazerni-meto/ можна детально ознайомитися з процедурою лікування очей лазером.

Для лазерної хірургії очей офтальмологи використовують новітні технології, доступні для лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму. Протягом останнього десятиліття понад 2 мільйони людей звернулися до лазерної корекції зору для лікування. Ви можете розслабитися під час лазерної операції зору, розуміючи, що ви отримуєте корекцію зору, яка точно зосереджена на око. Коли лазерна хірургія завершена, світло може легше зосередитись на сітківці, і тому незбалансоване бачення поліпшується.

Лазерна корекція - універсальний інструмент, який допоможе швидко впоратися з низкою серйозних захворювань, які не тільки погіршують зір, а й можуть призвести до сліпоти. Незважаючи на те, що лазерна корекція зору визнана однією з найкращих і ефективних методик, показана вона далеко не всім пацієнтам.

Хірургічне втручання за допомогою лазера - нетривала операція (займає до 2 годин), в ході якої, зміщується звичний потік світла для його точного попадання в основну точку фокусу. Лазерна корекція зовсім не вдає із себе шаблонну процедуру. Іншими словами, очі трохи деформують, щоб змістити світловий потік, який із - за хвороб або вродженої будови, не досягає точки фокусу на очному дні. В ході оперативного втручання, робиться колоподібний надріз на рогівці, зачіпається сітківка і прилеглі нервові закінчення.

Незважаючи на те, що всі звикли сприймати корекцію лазером як шаблонну процедуру, є кілька методик, які різняться між собою і приймаються до уваги в залежності від багатьох факторів: специфіка захворювання, прогресивність хвороби, унікальність будови ока, віковий поріг, переносимість наркозу та інших лікарських препаратів, раніше перенесені операції. Найбільш поширений вид - ЛАСЕК, вона застосовується, коли немає особливих протипоказань, і загальний стан організму дозволяє внести такі корективи в офтальмологічне здоров'я.