Шкіряні дивани виглядають стильно, елегантно і вишукано. Такі дивані мають ряд переваг: вони надійні та довговічні, зручні у чистці та не виходять з моди. Тому шкіряні дивани та дивани з екошкіри мають попит на ринку вже довгі роки. Рекомендуємо дізнатися, як правильно вибрати диван для вітальні, щоби цей елемент інтер’єру був практичним, зручним, надійним і стильним.

Перший крок – вибір різновиду шкіри

Перш за все варто вирішити, диван з якого типу шкіри варто обрати. Існують дивани з натуральної, змішаної та штучної шкіри. Натуральні дивани можуть бути створені з м’якої або з твердої шкіри, а також зі шкіри середнього класу. Не варто обирати найдешевший варіант – жорстку тверду шкіру, яка реагує на будь-які зміни температури та не прослужить довго.

Купуючи диван з натуральної шкіри, врахуйте, що її колір з плином часу дещо зміниться – він стане більш блідим і частково втратить свою насиченість. Дивани, не фарбовані в який-небудь колір, при цьому збережуть свій первинний вигляд.

Поради, які підійдуть усім потенційним власникам шкіряних диванів

Ось ще декілька універсальних порад, які допоможуть при виборі шкіряного дивану для вітальні:

  1. не вибирайте розмір дивану «на око». Варто чітко, до сантиметра, прорахувати, який розмір підійде для вітальні. Навіть для власників великих та просторих віталень це правила актуальне і важливе, оскільки часто в салонах, де продаються меблі, або на фото в каталозі інтернет-магазину диван здається меншим та більш компактним, ніж він є насправді;
  2. якщо диван включає подушки, зверніть увагу на їх товщину та цупкість. Вибирайте максимально цупкі та стійкі подушки;
  3. вибирайте дивани з «пружинистою» шкірою – вони миттєво повертаються в первинний вигляд, коли людина встає з дивану. На поверхні не має залишитися вм’ятин після сидіння – це сигналізуватиме про високу якість шкіри;
  4. пам’ятайте, що шкіряні дивани з наповнювачем у вигляді поролону менш довговічні, ніж аналогічні дивани з поліуретаном або латексним наповнювачем.

Зручний та стильний шкіряний диван – це просто!

Також варто звернути увагу на стилістику шкіряного дивану, аби елемент інтер’єру стильно і гармонійно вписався у вітальню. Обирайте акуратні та компактні дивани для невеликих віталень у сучасному дизайні. Також для таких приміщень чудово підійдуть дивани зі шкіри пастельних кольорів. А для об’ємних та пишних віталень підійдуть дивани, створені в бароковому дизайні, великого розміру. При цьому, можна звернути увагу на яскраві кольори, оскільки немає потреби візуально збільшувати простір кімнати за допомогою світлих тонів.

Обирайте зручні, стильні та практичні дивани, щоби подарувати комфорт на довгі роки усій сім’ї!