Оголошення про продаж – візитна картка вашого автомобіля. Чим краще ви його складете, тим швидше він знайде свого нового власника. Як не допускати помилок і створити ефективне оголошення?

Успіх продажу автомобіля безпосередньо залежить від того, як складено оголошення і що в ньому вказано. На привернення уваги впливає ціна пропозиції й те, як машина виглядає – її фотографії. Але інформація про автомобілі і її подача також мають значення. Перейшовши за посиланням https://prikup.ua/transport/legkovye-avtomobili Ви можете переглянути оголошення про продаж б/у автомобілів.

Складаючи текст оголошення, пам'ятайте, що правильний підхід до його підготовки – чесність і детальність опису автомобіля. Багато сайтів пропонують стандартні форми заповнення, якісь більш докладні, якісь - менше.

Заповнюючи опис, розкажіть про те, де і коли був куплений автомобіль, вкажіть післяпродажні доопрацювання і тюнінг. Слід вказати реальний стан машини, не захоплюючись драматизмом, але при цьому підкреслюючи її достоїнства. Розкажіть правдиву історію про те, як давно у вас автомобіль, як ви його любите, бережете і чому продаєте. Будь-який покупець буде радий отримати доглянуту машину, і це зіграє вам на руку.

Наведіть повний список опцій автомобіля. Причому не варто обмежуватися назвою комплектації або пакета, щоб покупцеві не доводилося шукати в мережі їх вміст. Краще перерахувати всі системи і можливості, які є у авто, об'єднуючи їх в блоки «безпека», «комфорт», «навігація» і т. п.

Слід повідомити в оголошенні про наявності сервісної книжки (якщо вона, звичайно, є), своєчасність і регулярність проходження техобслуговування, а також про нещодавно замінених деталях і вузлах, що скаже про вашої турботи про автомобіль і його робочому стані. Ще покупці цінують автомобілі, власники яких при обслуговуванні і ремонтах віддають перевагу оригінальним деталям, а не дешевим аналогам. Про це теж краще не замовчувати.

Не зайвим буде вказати в оголошенні і про можливість торгу, яка за визначенням повинна бути, щоб залучити покупців. Але щоб уникнути зниження ціни під час попередніх дзвінків по телефону вказуйте, що аргументований торг можливий у капота автомобіля, тобто при його огляді. Так ви уникнете необґрунтованого заочного торгу та заощадите свій час, не спілкуючись з перекупниками.

Склавши оголошення, уважно перечитайте його на предмет наявності граматичних помилок. Велика кількість помилок створює відчуття безладного власника, який також поверхнево ставився і до автомобіля. Не потрібно бути занадто фамільярним. Не слід використовувати багато сленгу, адже майбутній покупець може бути не настільки глибоко в «темі», щоб розбирати ребус незнайомих термінів.