Корпусні меблі з дерева в сучасних будинках і офісах – це не тільки прикраса інтер'єру, але і їх важлива функціональна частина. Головним призначенням такого виду меблів під замовлення є компактне розміщення речей та побутової техніки. Щоб створити гармонійний стиль приміщення, хорошим рішенням буде замовити виготовлення меблів за індивідуальними розмірами у Львові на http://divalstudio.com.ua/.

Сьогодні корпусні меблі – це шафи, ящики, комоди, полиці, модульні дитячі, столи (журнальні, обідні, комп'ютерні, письмові) з натуральної деревини. Їх відмінною рисою є суворість і простота форми, лаконічність дизайну і функціональність. Тому такі меблі затребувані в сучасних будинках і офісах.

Матеріал для виготовлення корпусних меблів

Для виробництва корпусних меблів використовуються такі сучасні матеріали:

  • ДСП високої якості. Відрізняється легкою вагою і дешевою вартістю. Меблі з ДСП не будуть служити вічно, але 10-15 років – точно.
  • МДФ. Досить міцний і надійний матеріал, зручний в роботі. Дає можливість реалізувати будь-які дизайнерські задуми.
  • Деревний масив бука, граба, сосни, дуба, горіха. Це відмінний і екологічно безпечний матеріал для виробництва вишуканих та витончених меблів люкс-класу. Існує один недолік – висока ціна.
  • Пластик, скло, метал. Застосовуються в обробці і при створенні меблів в стилі модерн і хай-тек.

Колірна гамма корпусних предметів інтер'єру може бути різною. У будинках її підбирають для гармонійного поєднання з оздобленням кімнат, а ось в офісі доречно використання меблів темних і нейтральних кольорів – для створення робочої атмосфери і суворого представницького стилю кабінету.

Оскільки корпусні меблі в більшій частині модульні, вона неодмінно вміститься туди, куди ви збираєтесь їх встановити. Корпусні меблі призначена для зберігання безлічі речей і предметів, тому обладнані ящиками, полицями і нішами.