Плануючи відпустку завчасно, ви гарантовано оберете саме той готель, який відмінно відповідатиме умовам індивідуальних побажань. Сімейний відпочинок у Туреччині варто провести на курортах, де розташовано чимало готелів сімейного типу. Працюючи на ринку більше десяти років, менеджери туристичної агенції «Travel Room» запропонують чимало цікавих пропозицій, серед яких Ви гарантовано оберете чимало влучних варіантів, які налічуватимуть ряд побажань. Раннє бронювання сімейного відпочинку у Туреччині дасть можливість обрати найкращі пропозиції та отримати максимальні знижки на переліт чи проживання. Відпочинок у Туреччині для усієї сім’ї можна чудово провести на курортах Сіде, Кемер чи Белек, адже саме тут чимало готелів сімейного типу, які запропонують відмінні умови для відпочинку.

Сімейний відпочинок у Сіде

Сіде – курортне місто, розташоване на невеликому півострові в 75 км від Анталії. Оточене сучасними туристичними комплексами і піщаними пляжами, місто являє собою один з найбільш жвавих південних курортів Туреччини. Назва міста перекладається як «гранат», а символом його є гранатове дерево, яке в давнину уособлювало родючість. Заснований в VII столітті до н.е. грецькими колоністами, сучасний Сіде не виходить за стіни античного міста. У його архітектурі органічно поєднується минуле і сьогодення.

Сіде є середземноморським, літо тут спекотне і сухе. Пік річної температури може досягати + 45 ° C. Найспекотнішим місяцем вважається серпень: середня температура повітря становить + 33 ° С, вода прогрівається до + 26 ° С.

Сіде славиться своїми прекрасними піщаними пляжами. Так, бухта Кумкей з пологим входом в воду, рівним і дрібним пісочком давно стала улюбленим місцем відпочинку туристів з дітьми.

Приліт в аеропорт м Анталія. Відстань від аеропорту до готелів курорту складає від 50 до 70 км, загальний час в дорозі не перевищує 1 години 30 хвилин.

Можливості розміщення в Сіде можуть задовольнити будь-якого туриста. Тут є готелі на будь-який «смак і гаманець» – від багаторівневих комплексів до апартаментів.

Сіде буде цікавий любителям стародавньої історії. Місто є унікальним музеєм під відкритим небом з безліччю прекрасно збережених пам’яток античності. Огляд краще починати з будівлі театру, збудованого в епоху раннього християнства. Агора – це ринкова площа, яку колись обрамляли криті галереї. Вона була найвідомішим центром работоргівлі в античні часи, коли тут стояв храм Тихе – богині випадку. Під час прогулянки по сучасній набережній відкривається вид на міську стіну еллінського періоду. В античних термах був створений Археологічний музей Сіде, в якому зберігаються статуї, виявлені при розкопках. Тут же варто заглянути в порт, куди веде головна торгова вулиця з «килимовій селом», рестораном «У старого млина» і магазинами хутра

Рекомендуємо скористатись послугами туроператора «Travel Room», адже менеджери запропонують чимало цікавих та влучних позиції, які подарують незабутні враження та особливу відпустку.