Інтернет-магазин солодощів Білка

Не тільки діти люблять солодкий смак ... Однак солодкість - це одне, а надлишок цукру в раціоні - друге. Дитинство без десертів було б сумним, тому важливо, щоб діти їли тільки здорові солодощі і в достатньо невеликій кількості. Інтернет-магазин солодощів Білка – це місце, де можна прибдати саме такі десерти, які мають неповторний зовнішній вигляд і смак, а виготовлені вони зі свіжих і якісних продуктів.

Коли дитина вперше відчула солодкий смак? Солодкий смак має сік фруктів, який малюк куштує ще до першого дня нарождення, і молоко матері. Солодощі не заборонені в раціоні дитини, але їх слід їсти в розумній кількості. Дієтичні добавки, зефір на агар-агарі, інші натурально-солодкі продукти, такі, як фрукти, слід обов’язково включити до дитячого меню.

Подумайте про деякі з ваших улюблених десертів з дитинства - м'який зефір, плаваючий у гарячому шоколаді; фруктові джеми та желе; жувальні цукерки. Окрім того, що вони є частиною нашого дитинства, ці продукти мають ще щось спільне - вони всі зроблені за допомогою желатина. Це може здатися невинним, але желатин виробляється з продуктів тваринного походження (хрящі, кістки, жили т.п.). Вже не так смачно?

На щастя, альтернатива желатину є – це агар-агар – тип водоростей, що володіє надзвичайно потужними загущуючими та желеутворюючими властивостями. Агар зазвичай використовується сучасними кухарями, які спеціалізуються на молекулярній гастрономії, але це не означає, що потрібен ступінь з хімії для його використання. Кондитери кав’ярні «Білка» створюють найсмачніший зефір на основі агар-агару.

Що таке агар-агар?

Агар, також відомий як агар-агар, являє собою суміш вуглеводів, витягнутих з водоростей, зокрема морських водоростей з Червоного моря. Агар не має смаку, запаху чи кольору, тому його просто використовувати, як кулінарний інгредієнт. Ним заміняють желатин для загущування супів, виготовлення джемів та желе, зефіра, морозива та інших десертів.

Агар не має калорій, не має цукру, вуглеводів чи жирів. Він вільний від сої, кукурудзи, клейковини, дріжджів, пшениці, крохмалю, молока, яєць та консервантів. Це гарне джерело волокна, кальцію та заліза. Тому його використання для виготовлення дитячих десертів дуже гарний вибір. Якщо Ви хочете побалувати свою дитину смачним десертом, то спробуйте зефір на агар-агарі від кав’ярні-кондитерської «Білка» і не хвилюйтеся за безпечність та користь цих ласощів.