Ляльки Монстер Хай: які вони є і де їх придбати в Україні

Гарні і яскраві ляльки завжди привертають увагу дітей. А якщо вони ще якісні і незвичні, ними можуть зацікавитись і дорослі. Одними з таких іграшок є ляльки Monster High від відомого американського бренду MATTEL, вони цікавлять дітей і дорослих в усьому світі.

Вперше вони з’явилися в 2010 році на міжнародній виставці іграшок і викликали своєю появою не тільки інтерес і захоплення, а й здивування і осуд. Але з плином часу ляльки Монстер Хай здобули повагу і швидко розповсюдились по всьому іграшковому світі. І це не дивно, аналогічних іграшок немає в жодного бренда. Ляльки Monster High унікальні, особливі и незвичні. Мають свою особисту історію виникнення, сім’ю, надзвичайні уміння, а також відрізняються цікавою і неповторною зовнішністю.

Монстри, як і звичайні підлітки, вчаться в школі, удосконалюють свої незвичні навички, товаришують, закохуються і навіть ворогують. В них є модні захоплення, вподобання в кулінарії і навіть домашні тварини. Зацікавились? Тоді пропонуємо придбати ляльку, серію іграшок, або цілий плейсет Monster High в інтернет-магазині kukolky.com.ua. Ви впевнитися в тому, що вони варті вашої уваги і захоплення.

Чому варто купити ляльку Монстер Хай: особливості і переваги ляльок

 1. Перше, що кидається у вічі при погляді на іграшки Monster High їх унікальна зовнішність. Кожен персонаж створюється окремо, має свій індивідуальний молд обличчя та будову тіла.
 2. В залежності від персонажа, ляльки мають зріст 25-30см. А серія великих іграшок завбільшки ніж 40 см.
 3. Всі герої Школи Монстрів дуже рухливі та активні завдяки вбудованим в тіло якісним шарнірам. Ляльки повертають голову, тулуб, піднімають і згинають руки і ноги. Деякі можуть рухати долонями.
 4. Матеріали, з яких виготовляються іграшки, їхній одяг та аксесуари якісний і безпечний, тому що виробник піклується про здоров’я дітей.
 5. Ляльки Monster High цікаві тим, що випускаються окремими тематичними серіями. Майже до кожної з них є цікавий мультфільм про життя наших героїв.
 6. В залежності від побажань, можна придбати окремого героя, цілу колекцію іграшок, або цікавий плейсет, де окрім ляльок буде багато цікавих предметів, меблів, та аксесуарів.
 7. Кожна іграшка надходить в продаж в оригінальній, яскравій упаковці, комплектується тематичними прикрасами, розчісками та підставками. Має буклет або щоденник з особистою інформацією.
 8. Окрім звичайних ляльок Монстер Хай є і лімітовані випуски, які дуже цінні для колекціонерів іграшок.

Переваги купівлі Монстер Хай в Україні на сайті Куколки

 • Інтернет-магазин пропонує своїм покупцям тільки 100% оригінал від MATTEL з США.
 • Асортимент магазину надзвичайно великий, має рідкі та лімітовані випуски, а також найновіші колекції.
 • Кожна іграшка перевіряється на відсутність дефектів.
 • Для зручності клієнтів є зворотній зв'язок з консультантом, який допоможе підібрати іграшку, або оформити замовлення.
 • Доступні різні варіанти оплати.
 • Доставка товарів здійснюється по всій території України.

Cайт Куколки здатен запропонувати найкращу іграшку навіть самому вибагливому клієнту. Робіть замовлення і отримуйте задоволення від гарних і якісних іграшок Монстер Хай.

Подробнее на странице