Скільки триває політ?

У середньому, політ триває приблизно близько однієї години. Деякі польоти за тривалістю можуть варіюватися від 45 хвилин до 1,5 години в залежності від кількості палива на борту, загальної ваги пасажирів, температури повітря і коли пілот знаходить відповідну посадочний майданчик.

Відвідавши розділ екскурсія на повітряній кулі Львів http://leofly.com.ua/ сайту компанії Леофлай, ви можете замовити повітряну єкскурсію у Львові.

В який час проходять польоти на повітряних кулях?

Основний льотний сезон триває з середини березня до кінця жовтня. В цей час польоти на повітряних кулях проводяться два рази на добу – на світанку і на заході сонця в будь-який день тижня. В цей період року днем існує підвищена сонячна активність, яка формує появу потужних висхідних і низхідних потоків з-за нерівномірного прогріву землі, що робить політ на кулі малокерованим. У зимові місяці польоти на кулях проводяться протягом усього світлового дня.

Повітряні кулі перед зльотом

В який час доби проходять польоти на теплових аеростатах? Ранкові польоти на повітряній кулі http://leofly.com.ua/price/fly зазвичай проходять за дві години до сходу сонця, вечірні – за дві години до заходу сонця, в цей час повітряні потоки найбільш стабільні. Час змінюється на протязі всього сезону, як і денні години. Зазвичай з травня – серпня польоти починаються у 5:30 ранку і до 7 вечора.

Політ на повітряній кулі прекрасний у будь-який час року

Важко сказати чи існує «кращий час» для польоту. Для прогулянок на повітряній кулі немає обмежень за часом року. Кожна пора року чудова і цікава по-своєму. Тим, хто здійснив політ на повітряній кулі влітку, неодмінно варто повторити його взимку! Це кардинально різні, але неймовірно сильні відчуття!

Чи можна літати на повітряній кулі взимку?

Зимові польоти мають свою принадність. Повітря дуже чисте, і вашому погляду відкривається білосніжний краєвид по-зимовому одягненою природи. Потрібно тільки тепліше одягнутися. Краще всього одягнути термобілизну.