Пристрій плавного пуску або УПП - механізм, який регулює процес запуску агрегату, мінімізує механічні та перевантаження струму. Компанія Soft-Start пропонує своїм клієнтам високоякісні УПП, які здатні багаторазово підвищувати експлуатаційний ресурс техніки і не допускати осідання напруги в електромережі.

Види УПП

Найбільшу популярність отримали регулятори, які не мають зворотного зв'язку за двома /трьома фазами. Для роботи такої апарату слід попередньо задати головні параметри - час пуску і рівень напруги. Однак такий пристрій має і свій недолік - у користувача немає можливості регулювати і контролювати момент навантаження на двигун. З таким питанням відмінно справляються пристрої плавного пуску електродвигунів зі зворотним зв'язком. Агрегати виконують поряд не тільки основне завдання, а й додаткові функції - створює захист від перекосу фаз, знижує рівень пускового струму, запобігає перевантаження та ін.

Сучасні апарати оснащуються і додатковими опціями, які дозволяють безперервно стежити за показниками навантаження. Це ідеальний варіант виконання, який підходить для використання на важко навантажених приводах.

Який пристрій плавного пуску вибрати?

Переважна більшість таких установок - це регулятори рівня напруги на сімісторов. Вони можуть відрізнятися один від одного конструктивно, а також алгоритмами зміни напруги, виконуваними функціями. Електричні схеми можуть отримувати від творців тиристорні модулі, які передбачають різну кількість фаз. Покупці найчастіше віддають перевагу таким пристроям:

  • З однофазним регулюванням через сімістори. Це техніка, яка дає можливість пом'якшувати ударні механічні навантаження агрегатів невеликої потужності - всього до 11 кВт.
  • З двофазним регулюванням - апарати також виконують функцію захисту та пом'якшення механічних ударів. Однак такі установки не обмежуватимуть струмові навантаження. Максимально можлива потужність двигуна воістину вражає - близько 250 кВт.
  • З трифазним регулюванням - саме такі агрегати вважаються найбільш затребуваними і кращими, оскільки мають практично бездоганними технічними параметрами і характеристиками. Саме такі УПП дають можливість оптимізувати роботу електродвигуна і виконувати динамічне гальмування. Це досить дорогий пристрій, яке має значні параметри.

На сайті https://www.soft-start.com.ua/ представлені на вибір сучасні пристрої плавного пуску електродвигунів.