Великий сегмент ринку займає виробництво чоловічого взуття, оскільки вони складають майже половину усіх жителів країни. Останні модні покази демонструють тренди, що доводять важливість цього елементу гардеробу саме для чоловічої статті, що позначається на високому попиті. Виставка взуття Exposhoes Online спеціально була створена 10 років тому, щоб забезпечити торгові ряди міцними, стильними і якісними моделями від кращих українських фабрик, тому що вітчизняні виробники нічим не поступаються європейським брендам.

На порталі розміщені чоловічі колекції від топових фабрик України, які продемонстрували відмінну якість, неперевершений стиль і надійну міцність. Більше 100 виробників з великим досвідом роботи у взуттєвій індустрії створюють моделі, що мають високий попит серед сильної половини людства. Щомісячно сотні оптовиків роблять об'ємні закупівлі за неймовірно низькими цінами. Виставка взуття Exposhoes Online працює для підтримки і просування українського виробника і збільшення конкурентоспроможністі на світовому рівні. На сьогодні цей сегмент легкої промисловості має досить проблем, які вимагають активних і рішучих змін. Серед головних завдань для зростання і популяризації чоловічого взуття від вітчизняних фабрик наступні:

  1. Реформи в освітній сфері. На сьогодні якість учбових матеріалів залишає бажати кращого, оскільки книги видавалися ще в 60-80 року. Тенденції модного світу і технології не перебувають на одному місці, а постійно розвиваються, тому крокувати необхідно в ногу з часом.

  2. Треба збільшити фінансування взуттєвої індустрії на нові устаткування, розширення робочих місць.

  3. Розвивати виробництво власних матеріалів і комплектуючих для створення нових колекцій. На жаль, на сьогодні фабрики України вимушені замовляти їх в європейських країнах, оскільки світові стандарти вимагають певного рівня якості.

  4. Висока конкурентність імпортного чоловічого взуття не дає можливості розвиватися і популяризуватись українським виробникам. По статистиці іноземна продукція складає більше 55 %, що перевищує половину усього сегменту ринку.

 

Виставка взуття Exposhoes Online допомагає виробникам налагодити міцні відносини з оптовиками, зробити українські бренди відомими і підвищити попит на продукцію від вітчизняних фабрик.

Посилання на сайт: https://exposhoes.com.ua/zhenskaya-obuv-optom