Приймаючи рішення придбати старий автомобіль, як правило, покупець сподівається отримати авто, що володіє характеристиками вище, ніж новий за ті ж гроші. Але якщо з новим автомобілем все зрозуміло - прийшов в салон, вибрав і купив, то з б/у виникає питання, де шукати?

Перший варіант - автосалони. Так, ви можете придбати бу машину в Києві  у компанії "Віннер автомотів".  Салон пропонує до продажу не тільки нові авто, а й з пробігом. До того ж, якщо в вас фінансові труднощі у цей час, ви можете оформити кредит на машину. Розрахувати його можна на ресурсі компанії. Також тут можна підібрати варіанти, які відповідають вашим можливостям.

Варіант підходить і тим автолюбителям, хто має вже машину, але хоче її оновити, так як послуга trade-in давно вже прижилася в автомобільному світі. Це дуже вигідне рішення. При цьому воно ще й комфортне. Адже вам не потрібно довго шукати покупця для своєї старої машини. Ви можете віддати її у салон в обмін на нову. Спеціалісти салону проведуть коректну оцінку, з урахуванням ринкової вартості, стану авто. Сума, яка вийде, буде відрахована від ціни нової машини, яку ви хочете придбати. Таким чином ви непогано зекономите и вирішите проблему з продажом свого старого автомобіля.

Другий варіант - пошук через знайомих. Багато хто вважає цей варіант найбільш надійним, тому що поширена думка, що «свої не обдурять». Іноді так і буває, але, нажаль, не завжди. Тому, якщо ви обрали цей варіант, вам потрібно обов’язково перевірити авто перед покупкою. Продавець, зацікавлений у продажу автомобіля, не відмовиться доїхати до найближчого сервісу і продемонструвати достоїнства своєї «ластівки». При стандартній діагностиці можна виявити знос видимих ​​деталей, а в разі комп'ютерної діагностики, так само перевірити на наявність проблем в електронній частини. У разі відмови, покупцеві варто зробити відповідні висновки.

Третій варіант, який є досить поширеним на сьогоднішній день, - це пошук на спеціалізованих сайтах. Найчастіше такі сайти пропонують пошук за різними параметрами - не тільки по марці і моделі, але і по комплектації авто, а так же пропонуються сортування за такими параметрами, як кількість власників і наявність оригіналу ПТС, що так само не менш важливо.

Деякі покупці, бажаючи заощадити, шукають собі автомобіль в авто ломбардах. Часто там пропонують автомобілі дешевше, ніж в автосалоні або навіть на сайтах оголошень, але чим обумовлено зниження вартості - сказати складно. Найчастіше, такі автомобілі не перевіряють на юридичну чистоту, і хто був раніше господарем такого автомобіля достеменно невідомо. Тому краще все ж звернутися у салон і бути впевненим, що у вас не виникне проблем.

В цілому, покупка автомобіля з пробігом завжди пов'язана з ризиком. Необхідно уважно вивчити всю надану інформацію про авто, перевірити її в автосервісі, а так само прокотитися за кермом самостійно. Якщо Ви раніше вже водили автомобіль, то, швидше за все, відчуєте каверзи в «поведінці» машини, ну а якщо ні, то, як мінімум, зможете оцінити, наскільки вам комфортно за кермом і хочете ви виїхати саме на цьому авто.