Килими - запорука затишку у вашому будинку. Кілька десятків років тому було модним не тільки стелити їх на підлогу, але і вішати на стіну. Така тенденція до наших днів не збереглася, але килими на підлозі і раніше створюють атмосферу затишку і тепла.

Щоб вони виглядало гармонійно і сучасно, треба вміти підбирати його з урахуванням особливостей інтер'єру та сучасної моди. Також треба брати до уваги призначення приміщення, для якого хочете зробити покупку. До слова, придбати виріб чудової якості і за прийнятною ціною можна тут: килими.укр

Так, для передпокою купуйте килим, виготовлений зі штучного матеріалу на гумовій основі. Такі вироби виконані таким чином, що на них майже не помітні сліди бруду і слідів. До того ж, їх зручно і легко чистити. Матеріал, з якого виконують такі килими, відрізняється витривалістю.

У головну кімнату в будинку - вітальню - підберіть килим із середнім ворсом. Тут більш доречні вироби з натурального матеріалу з додаванням синтетики. На таких килимах майже не залишається відбитків від ніжок меблів. За таким же принципом купуйте варіант для дитячої кімнати.

Для спальні зробити вибір особливо складно. Ця кімната за визначенням повинна мати у своєму розпорядженні до відпочинку, а значить атмосфера в ній повинна бути наповнена затишком. Краще віддавати перевагу килимах з довгим ворсом, які поглинають шум. Матеріали кращі натуральні, що не викликають алергічних реакцій. Велике значення має забарвлення, яка не повинна бути надто яскравою і помітною. Доречними будуть килими пастельних тонів. У спальню рекомендується купувати не один великий килим, а кілька маленьких, які можна покласти біля ліжка.

При покупці враховуйте щільність килима. Чим вона вища, тим килим тепліше. Але це не єдина перевага. Такі вироби служать в якості шумоізоляції. Якщо ви проживаєте в багатоповерховому будинку, цей фактор особливо важливий. Визначити щільність просто. Досить поглянути на виворіт килима. Якщо нитки розташовані на великій відстані один від одного, значить, такий виріб після тривалого періоду.

Великим попитом у всі часи користувалися килими ручної роботи. У таких виробів ворс кріпиться до основи досить щільно, тому вони відомі великим терміном служби. Але вироби відомих виробників, виконані на спеціальних верстатах, за своєю якістю не поступаються килимах ручної роботи.