Набридло щодня ходити на роботу, займатися буденними справами і день у день думати про те, як хочеться на відпочинок? З такою ситуацією стикаєтеся більшість людей. Важливо завжди знаходити час для емоційної розрядки та на певний період забути про всі турботи. В такому разі екстремальний рафтинг на байдарках ідеально підійде для вас!

Турклуб Тернопіль багато років займається рафтингом. Наш рафтинг-табір розташований на березі річки Чорний Черемош. Сплави там відбуваються всю весну та літо.

Протягом маршруту, на Чорному Черемоші це приблизно 7 кілометрів, будуть зустрічатися пороги різної складності. На ріці Чорний Черемош це Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучки та найбільший поріг Гук. Сплав по порогах заряджає та приносить дуже багато емоцій.

Байдарка чи рафт?

Сплав на рафтах відноситься до активного відпочинку. Окрім рафтів, туристи проходять пороги на інших суднах. Мова йде про рафтинг на байдарках. Вид сплавного судна залежить від рівня води на річці. Рафтинг на байдарці є більш екстремальним, тому весною, коли вода дуже висока, на байдарках сплавляються туристи з досвідом, або разом з інструктором.

На рафтах керує човном капітан, який сидить на кормі та вигукує команди. Якщо ви колись сплавлялися, то команди правий і лівий «табань» мають бути знайомими. Туристи допомагають керувати судном та задають для судна швидкість руху.

Екстремальний рафтинг безпечний?

Не варто забувати, що вода в гірських річках є досить холодною. Саме тому сплавляються в спеціальних гідрокостюмах. Також на рафтингу обов’язково туристам видають шоломи та жилети. Хоч рафтинг є екстремальним видом водного відпочинку, не варто боятися. Досвідчені інструктори, які роками займаються рафтингом, мають багато досвіду та добре знають річку, допомагають туристам.

Спочатку вони проводять інструктаж, де розповідають як потрібно поводити себе на воді та що не можна робити в ніякому разі. Якщо дослухатися до всіх порад та чітко виконувати команди капітана – проблем не буде.

Чим більше друзів – тим веселіше

Ні для кого не секрет, що хороша та весела компанія зробить будь-який відпочинок кращим. Тут варто згадати про корпоративний рафтинг. Для працівників однієї компанії чи інших колективів ми організовуємо індивідуальні тури з врахуванням всіх побажань.

Для того, щоб побачити як проходить рафтинг тур сплави на гірських річках, ви можете пошукати інформацію в інтернеті за тегами рафтинг фото та рафтинг відео.