Як підвищити безпеку і надійність процесу будівництва та споруди, що будується? Для цього необхідно забезпечити належний нагляд за будівництвом. Цей термін має на увазі сукупність заходів, що гарантуватимуть максимальну відповідність проектно-монтажних робіт та затвердженої документації. У даному огляді ми розглянемо призначення такого виду робіт та можливі наслідки у результаті відмови від запровадження цих заходів.

Нагляд за будівництвом – гарантія безпеки та надійності

Авторський технічний нагляд за будівництвом – це гарантія безпеки під час проведення робіт та впевненості замовника в успішному результаті. Процес будівництва дуже складний, і неможливо уникнути усіх складнощів. Особливо часто, на жаль, доводиться зіштовхуватись із недобросовісними підрядниками-виконавцями. Належний нагляд має забезпечити надійність виконання проектного плану та стане запорукою спокою власника.

Відсутність суворого контролю за будівництвом може призвести до таких вкрай небажаних наслідків:

  • дефекти конструкцій – наприклад, деформації, тріщини або навіть обвалення;
  • порушення характеристик конструкцій та невідповідність технічним параметрам;
  • використання підрядником дешевих будматеріалів або обладнання, що не відповідає вимогам;
  • неграмотне або «перекручене» ведення звітної документації, що значно ускладнює контроль дотримання технології будівництва;
  • порушення передбаченого документацією та проектним планом технологічного циклу, що призведе до зриву заявлених строків виконання робіт;
  • необґрунтоване збільшення вартості будівництва через зміни затвердженого складу робіт.

Отже, підсумовуючи, можна сказати, що основна мета нагляду за будівництвом – виявлення та попередження будь-яких відхилень від проектних вимог та порушень у якості і технології застосовуваних матеріалів. Це надзвичайно важлива частина процесу будівництва, і забезпечити її необхідно належним чином.

Авторський нагляд від NVB-Architects

Спеціалісти компанії NVB-Architects допоможуть вам створити проект вашої мрії. Звертайтесь до нас – ми гарантуємо приємні ціни та найвищу якість нагляду за будівництвом. Також доступні інші послуги у сфері будівництва, дизайну та архітектури. Наприклад, замовити класичний дизайн інтер'єру можна на сайті http://nvb-architects.com.ua/, а також ландшафтний дизайн, ремонт під ключ та багато іншого.