Мужская модаДля створення стильного елегантного образу потрібно зовсім мало речей. В арсеналі будь-якого чоловіка зазвичай є штани, костюми, сорочки, джинси і піджаки. Важливо навчитися правильно поєднувати елементи гардероба між собою, щоб завжди бути на висоті.

Для цього достатньо придбати кілька базових речей, а на їх основі скласти капсулу, щоб з її допомогою вміло комбінувати речі один з одним. Метод капсули так само допоможе уникнути зайвих витрат на одяг. Також ви зможете придавати новий вигляд речам, правильно використовуючи аксесуари для чоловіків. Придбати їх можна в каталозі https://bolf.ua/ukr_m_Чоловічі-аксесуари-3864.html.

Як скласти капсулу для чоловіка?

Принцип будь-якого капсульного гардероба – гармонійна сполучуваність речей між собою в різних варіантах комбінування їх один з одним. При цьому враховують деякі принципи підбору речей.

1. Базовий гардероб - необхідний мінімум одягу. Він є основою, що складається з універсальних речей, за допомогою яких можна формувати комплекти. У чоловічому гардеробі – це штани з різних матеріалів і джинси. Можете придбати їх на сторінці https://bolf.ua/ukr_m_Чоловічий-одяг-1892.html. Компанія Bolf пропонує ці та інші елементи одягу за цілком доступними цінами. Тут ви знайдете значний асортимент речей, виконаних у різному стилі. Доставка виконується оперативно і у будь-який город.

2. Подбати про те, щоб базові речі могли максимально добре комбінуватися з декількома іншими;

3. Складати набір речей для капсули з урахуванням типу чоловічої фігури і зовнішніх даних (враховувати цветотип). Всі речі повинні ідеально підходити чоловікові за розміром.

4. Враховувати, що малюнки ускладнюють процес комбінування речей межу собою. Такий одяг важче поєднувати і між іншими аксесуарами ніж, однотонну. До одягу без малюнка, навпаки можна без зусиль підібрати добре поєднується з нею пару.

Що потрібно враховувати, складаючи капсулу з речей з принтами?

Підбираючи одяг, що містить клітинку, смужку або інший малюнок, потрібно дотримуватись рекомендацій:

· Низ одягу (штани, джинси) повинен бути однотонним. Одяг, який буде надітим на верхню частину тіла (сорочка, футболка, светр, піджак), може містити принти;

· При підборі одягу для капсули в її складі має бути тільки одна річ з малюнком. Так можна легко скласти достатню кількість комбінацій і комплект не буде перевантажений зайвими деталями.

Приклади складання капсули для чоловіка

За допомогою капсули можна створювати образи в різному стилі.

Кежуал лук. Для створення повсякденного стилю можна взяти за основу блакитні джинси і білу сорочку в класичному дизайні. Вони добре поєднуються за кольором між собою. Тепер до цього тотал луку потрібно підібрати три речі, які будуть добре поєднуватися з джинсами, і ще три, які підходять до білої сорочки. При цьому вони також будуть ідеально підходити за кольором і один до одного. Аксесуари (сумку, ремінь, годинник, окуляри) вибирають з відтінків, які використовувалися при формуванні капсульного гардероба. За цим принципом підбирають до комплекту й взуття.

Діловий лук. Для створення образу в діловому стилі за основу можна взяти чорний строгий костюм і сірі штани. До чорних і сірих штанів однаково добре підійде строга синя, біла і блакитна сорочка. Ці сорочки також будуть виглядати стильно з чорним діловим костюмом. Так можна скласти кілька комплектів одягу на кожен день тижня.