Одним із заповідних туристичних місць є територія прикарпатської України. Витонченість скульптурних форм Львова, приголомшлива природа передгір'їв, а для більш просунутих людей це ще і затишний містечко з пестить слух ім'ям - Трускавець.

Люди знають Трускавець, звичайно ж, як місцевість санаторно-курортного відпочинку. У місті є безліч земних і підземних мінеральних джерел, настільки різних за своїм хімічним складом, що немає, напевно, такої хвороби (крім невиліковних), від якої сюди б не приїжджали лікуватися люди.

Найвідоміша з місцевих мінеральних вод Трускавця – «Нафтуся» має, між іншим, світову славу. Назва води не дарма має нафтовий відтінок: у її складі досить високий вміст органічних речовин, що входять до складу «чорного золота».

З інших місцевих мінеральних вод можна виділити такі, як «Марія», «Софія» (дуже корисні при лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту), «Броніслава» (вода, незамінна при загальному лікуванні верхніх дихальних шляхів) і «Юзя» (відмінно очищає шкіру).

Між іншим, саме тут розташовується мінерально-сольове джерело «Барбара», що подарувало світові унікальну сіль. За складом і поєднання цілющих властивостей «Барбару» справедливо вважають серйозним конкурентом знаменитих карловарських солей. Її вживання стимулює роботу жовчовивідних органів, допомагає в лікуванні таких хвороб як панкреотит, гепатит, цукровий діабет, артрит, артроз.

Для того, хто зібрався на відпочинок, завітайте на http://ukrwesttour.com/truskavets/, та обеіріть санаторій та готель, на ресурсі зібрані варіанти різного ступеню комфорту.

Трускавець, однак, це не тільки одна велика лікувально-профілактична зона з безліччю пансіонатів, куди приїжджають підлікуватися. В місті є і пам'ятки, не пов'язані з унікальними природними особливостями заповідного місця (або пов'язані з ними опосередковано).

Так, в самому центрі міста розташований великий парк Адамівка (його ще називають по-простому Курортним парком), в якому і знаходиться Центральний бювет міських мінеральних вод. Від нього віялом розходяться прогулянкові алеї, біжать через пагорби, повз які зустрічаються на кожному кроці пам'ятки, – до трьох інших мінеральних джерел і найстарішому павільйону, побудованому для прийому цілющих вод. Крім бювету, курортний парк славиться унікальними зборами екзотичних рослин і дерев: самшитами, веймутовими соснами і сріблястими кленами. Знайти парк буде нескладно, - якщо перефразувати відому приказку, у Трускавці до нього ведуть всі дороги, але для прив'язки слід запам'ятати найменування бульвару Торосевича – головної алеї, яка проходить крізь парк.