Коли ми подорожували Львовом у пошуках нових вражень, нам порадили відвідати комплекс відпочинку «BNB». Знайомі запевнили нас, що ми не пошкодуємо. Завітавши до клубу, ми зрозуміли, що з цього часу він стане одним з наших улюблених місць в Україні.

Ми вперше грали у таку незвичну гру, тому попросили консультації у співробітників клубу. Вони люб’язно пояснили нам правила, розповіли, як користуватися спортивним спорядженням. На практиці все виявилось досить легко. Ми справились з підготовкою за лічені хвилини. Розділившись на команди, ми розпочали захопливу пригоду під назвою «лазертаг-Львів». Вона заключалась в тому, аби влучити в учасника ворожої команди. Після гри можна було підрахувати кількість «вбитих», а також дізнатися, скільки разів ти став «жертвою».

Важко описати наш захват після першого сету. Хоч і почався дощ, ніщо не завадило нам довести гру до логічного завершення. Спорядження не вийшло з строю навіть під каплями дощу та сильним вітром. Ми не могли відірватися від процесу, тому, коли час збіг, взяли ще годину.

Тонка грань між смертельною небезпекою і розвагою

Насолодившись лазертагом, ми вирішили перекусити. Ми побачили, як інші відпочиваючі готують кашу в казані, і вирішили взяти з них приклад.

Найбільше всього в клубі нам сподобались:

  • комфортні умови для гри;
  • чудові локації для проведення спортивних розважальних змагань;
  • якість обладнання.

У комплексі продумано все, включаючи найменші деталі. Ми мали змогу здалеку побачити, як розважається малеча на дитячому майданчику. Діти, що вже ходять в школу, грали в дитячий пейтбол. Мало яке місце може похвалитись таким багатством варіантів проведення часу для всієї родини.

Реалістичні звуки пострілів змусили дівчат, які були з нами, верещати від страху. Візуальні ефекти варті найвищих похвал. Ми забули про все, змагаючись за першість у грі, що імітувала події голлівудського блокбастеру.

Кожна гривня, яку ми заплатили за задоволення перебування у BNB, була варта того. Порівнявши ціни з пропозиціями аналогічних комплексів, ми впевнились: вартість за послуги, яку пропонує клуб, являється заниженою для такого високого рівня.

Коли ми завітали у клуб на наступний день, то не здивувались, побачивши чергу. Бажаючих розвіятись, опинитись подалі від міського напруження та буденності – безліч. Ми раді, що відтепер знаємо, як зняти стрес. Кращого способу за активну спортивну гру немає. Щоразу, як будемо у Львові, не забудемо відвідати клуб BNB. Він гарантує відсутність нудьги та масу приємних вражень.

То ж, якщо ти, шукаєш активний відпочинок – у Львів, то вже знаєшь куди піти.

Максим Корж