Оскільки медичне управляння на жаль зараз знаходиться в управлінні двох органів виникають проблеми пов’язані з зниженням оперативності та надання послуг. Не секрет що военная медицина повинна завжди знаходитися на високому рівні адже дані послуги можуть знадобитися в будь-який період часу. Що стосується рівня підготовки спеціалістів то це питання також повинно знаходитися на рівні вирішення, адже наша країна на протязі багатьох років працює на застарілих підходах до медичного постачання.

Для того щоб змінити ситуацію та направити її в правильне річище необхідно приділяти вирішенню цього питання достатньо багато часу. На даному етапі евакуація постраждалих проходить просто як транспортування тіла з однієї точки в іншу і при цьому не надається жодної медичної допомоги, що в свою чергу може привести до серйозних наслідків. Принципи та стандарти більш розвинутих країн стосовно цього питання зможуть стати для нас хорошим стартом для подальшого розвитку. Звісно вирішення цього питання потребує багато часу нервів та сил, але вирішивши його наша країна зможе вважати себе європейською країною. В першу чергу потрібно створити єдиний орган який би зміг управляти медичним забезпеченням спільно з уже чинними, повна реорганізація медичної служби та повна зміна військово – медичної підготовки. Звісно потрібно скоригувати евакуаційні доктрини та зробити все можливе для того щоб мати можливість надавати кожному жителю нашої країни можливість отримувати гідні послуги. Реформи це саме ті зміни які зможуть зрівняти нашу країну з іншими європейськими партнерами та сусідами. Все це потрібно для того щоб на нас дивилися як на гідного собі опонента та мали впевненість в тому що ми можемо здійснювати будь які процеси.

Для того щоб стати по справжньому гідним партнером і сусідом нашій країні потрібно пройти важкий та тернистий шлях по дорозі к досконалості. Наша країна досить молода порівняно з іншими тому її жителям потрібно прикласти максимум зусиль та старань щоб вивести її на високий рівень. Я не помилюсь якщо скажу що наша Україна це країна можливостей адже працювати можна в будь якій сфері та отримувати гідну плату за свої зусилля. Медицина це основа можна сказати кістяк кожної суверенної держави, тому слід прикласти к вирішенню проблем в даній сфері багато зусиль та все робити з подвійною увагою.