Все нове – це добре забута старовина і повернення моди на дерев’яні будинки це зайвий раз доводить. Техногенний характер нашої цивілізації помітно втомив навіть найбільш палких прибічників урбанізації. Після шуму та активного ритму мегаполісу, сучасна людина прагне вже не «бетонної краси» та постійного шурхоту вулика багатоповерхівок, а комфорту, затишку та близькості до природи, що надає власний, хай і невеликий, будинок.

Зростання попиту на проекти будинків з бруса доводить, що деревина найкраще відповідає цим вимогам.

Переваги дерев’яного будинку

Деревина як будівельний матеріал для житла має багато переваг:

  • Вартість. Будівництво будівлі з дерева коштує у півтора раза дешевше, ніж цегляних чи бетонних споруд. Це пояснюється вагою матеріалу що менша майже у шість разів, тому нема потреби у масивному фундаменті, а також оренді великої будівельної техніки.
  • Температурна комфортність матеріалу. Дерево має низьку теплопровідність, тому в спекотну погоду в дерев’яному будинку прохолодно, а в морози – тепло. Необхідну товщину стін будинку проектувальники derevodim вираховують з огляду на кліматичні умови місцевості: 15 сантиметрів деревини мають теплоізоляційні характеристики рівні шести десяти сантиметровому шарові цегли.
  • Комфортність: неповторний затишок дерев’яної будівлі пояснюється тим, що дерево в домі завжди має температуру, наближену до середньої в приміщенні.
  • Зручність: дерев’яний будинок легко підтримувати у бажаному стані відносно режиму температури та вологи, на відміну від цегляних та кам’яних споруд, які обов’язково протоплювати. Навіть якщо там тимчасово ніхто не живе, дерев’яна будівля таких заходів не потребує. Будинок з бруса може простояти без опалення всю зиму, та за потреби протопити його достатньо кількох годин.
  • Здоровий клімат. Дерево – це живий матеріал, що дихає. В такому житлі не потрібно встановлювати кондиціонери або спліт-системи, матеріал не накопичує електростатику (а, значить, не притягує пил та не випромінює шкідливої електромагнітної енергії).
  • Природна краса деревини робить зайвою додаткову обробку стін, як зовнішню, так і внутрішню.
  • Довговічність. Правильно спроектований та побудований будинок з матеріалу, просоченому сучасними захисними засобами від гниття, грибку та атмосферних впливів, може служити господарям більше як двісті років у прекрасному стані.