09:03, 19 жовтня 2015 р.

Юридичну допомогу водіям

 

Кожен день на дорогах водія підстерігають небезпеки. І навіть досвідчена людина може потрапити в неприємну ситуацію, наслідки якої будуть грошові втрати і серйозне нервове потрясіння. Ви і самі знаєте, що від аварій та неправомірних дій співробітників ДАІ не застрахований ніхто.

Юридичну допомогу водіям можна отримати на http://avtopomich.com/

Вас можуть незаконно оштрафувати, крім того, страхова компанія може відмовити у виплаті. І ні для кого не секрет, що деякі співробітники ДАІ навіть не вміють коректно заповнювати протоколи. У таких ситуаціях юридична допомога водіям просто необхідна.

Для того щоб впевнено почувати себе на дорозі, потрібно або самостійно вивчити всі правові норми, або заручитися підтримкою тих, хто їх знає і може, при необхідності, відстоювати ваші права. Більшість водіїв не знає, як потрібно заповнювати «Європротокол» та інші документи. Це може призвести до того, що людину зобов'яжуть сплатити великий штраф. А всім відомо, що практично неможливо самостійно оскаржити рішення суду.

І багато, по незнанню, платять гроші і страждають від неправомірних дій ДАІ і страховиків. Хоча подібні проблеми можна легко вирішити, звернувшись до професіоналів, які не будуть боязко терпіти загрози, а відстояти права своїх клієнтів законним шляхом. Юридична допомога водіям може бути надана в різних формах, наприклад, імейлом, особисто або у телефонному режимі.

Перший варіант підходить у тих випадках, коли клієнт особливо не поспішає, але йому потрібно правильно скласти важливий документ зразок позову, клопотання чи скарги. А телефонна консультація може бути надана в будь-який час, якщо людина потрапила в ДТП і йому терміново потрібна допомога. У таких випадках зволікати не можна, потрібно відразу продемонструвати свою «підкованість» в правових питаннях і дати зрозуміти співробітникам ДАІ, що так просто грошей ніхто платити не буде.

Більш того, фірма, що надає юридичну допомогу водіям, що може зробити для клієнта спеціальний талон. Він кріпиться на лобове скло автомобіля і значно зменшує бажання співробітників ДАІ зупинити вас. Просто тому, що вони знають, що їм дадуть відсіч.

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...