• Головна
  • Підручники з інтернету - інновації або реалії?
11:09, 28 січня 2015 р.

Підручники з інтернету - інновації або реалії?

Дуже часто, з початком нового шкільного року учні та батьки стикаються з проблемою пошуку шкільних підручників. Найкращих та найновіших не вистачає на всіх, а тому багато хто змушений придбати такі речі «першої шкільної необхідності» за власні кошти. У випадках коли учень з будь-яких причин вимушений надолужувати згаяний час навчального процесу, саме підручники шкільної програми та підручники із завданнями та готовими рішеннями, допоможуть дитині надолужити незнайомий матеріал. Особливо це стає актуальним в умовах браку коштів на додаткові заняття з вчителем чи персональним репетитором.
Розвиток сучасних інтернет-технологій надає доступ учням до майже безмежної електронної бази будь-яких підручників.

За дослідженням українського освітнього порталу щодо рейтингу запитуваності в пошукових системах мережі Інтернет підручників у 2014 році, найбільш популярними були наступні посібники та видання: підручник англійська мова, посібник інформатика, самовчитель англійська мова, підручник німецька мова, трудове навчання. Також вищезазначений рейтинг проаналізував найбільш запитуваних авторів шкільних посібників, до складу яких потрапили: Мартинюк, Буринска, Карпюк та Волощук.
Питання онлайн-підручників та посібників у електронному вигляді набуває актуальності і з огляду на виключення норми про безоплатність шкільних підручників з першого вересня 2015 року у Державному бюджеті України. А тому з вересня батькам учнів доведеться з власної кишені придбавати абсолютно всі підручники для своєї дитини. "Безкоштовні посібники залишаються для незахищених верств населення: сиріт, інвалідів, дітей без догляду, з малозабезпечених сімей",- зазначила заступник міністра освіти та науки України І. Совсун.

У зв’язку з такими обставинами та труднощами у фінансуванні, міністерством активно вивчається питання переходу учнів усіх класів від традиційних друкованих підручників до електронних книг або планшетів.
На користь використання електронних підручників свідчить високий рівень комп’ютеризації населення та доступу до мережі Інтернет, відсутність додаткових витратна на придбання друкованих матеріалів, неможливість фізичного знищення або втрати якогось посібника дитиною. На сторінках спеціалізованих сайтів зібрані більшість шкільних посібників з будь якого шкільного предмету для учнів молодших, середніх та старших класів, які можна переглядати в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#купити підручник #купити підручники #Карпюк #Карпюк англійська мова #Карпюк німецька мова #підручник Карпюк #підручник англійська мова #підручник німецька мова.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...