• Головна
  • Енергоаудит від компанії «Енерго Х»
Новини компаній
22:51, 19 вересня 2020 р.

Енергоаудит від компанії «Енерго Х»

Новини компаній

Енергетичний аудит включає в себе економічний і енергетичний аналіз можливих поліпшень енергозбереження в будівлі, а також вибір оптимального обсягу робіт з модернізації. Мета аудиту - знизити споживання енергії та експлуатаційні витрати будівлі. В рамках аудиту, за запитом клієнта, виконуються аналізи потужності, тести тепловізійних камер і вимірювання якості електроенергії. Компанія «Енерго Х» спеціалізується на наданні послуг енергоаудіту будівель і житлових приміщень в Харкові і Харківській області для фізичних осіб и для підприємств різніх форм власності. Перейдіть по посиланню: https://energox.com.ua/energoaudyt/ та ознайомтеся з послугами енергоаудіту компании «Енерго Х». Вартість аудиту залежить від розміру підприємства і складності всіх процесів, пов'язаних зі споживанням електроенергії. Замовити енергоаудит ціна которого цілком доступна и розраховується на підставі обсягу робіт, досить просто. На сайті є контактні телефони для зв'язку, тому ви можете отріматі більш детальної інформацію без проблем и залишити заявку.

Що таке енергоаудит?

Енергетичний аудит - це процедура, яка віконується фахівцямі з метою отримання информации про споживання енергии в будівлі. Во время цієї процедури візначається ступень втрати теплової енергії та оцінюється рентабельність впровадження нових теплоізоляційніх рішень. Дані, отрімані в ході енергоаудіту, стають основою для оцінки рентабельності модернізації аналізованого об'єкта.

Мета енергоаудіту?

  • Головною метою, енергоаудиту, звичайно ж, є оптимізація процесів, пов'язаних зі споживанням енергії, і їх поліпшення, що в кінцевому підсумку призведе до зниження споживання енергії, тобто - зменшить витрати.
  • За помощью енергоаудіту можна отріматі конкретні решение относительно зниженя теплових Втрата в окремий елементах будівлі, обрані на основе детальних аналізів и розрахунків.
  • Для економії витрат на споживання електроенергії;
  • У випадках запланованіх робіт з утеплення будівель.

Чому варто замовити послуги в компании Енерго Х?

1. Фахівці компании надають послуги оперативно, і не вдаючися до складних розрахунків.

2. Доступні ціни на послуги.

3. Комплексний аналіз отриманий даних з гарантією достовірності.

4. Професійні безкоштовні консультації з усіх вопросах.

Для отримання додаткової інформації, зв'яжіться з фахівцями компанії «Енерго Х» у зручний для вас час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...